×

Oliwia i Łukasz o ślubie kościelnym i chrzcie. Zaskakujące wyznanie

Piękni, młodzi zakochani… ale na początku niewielu wróżyło im świetlaną przyszłość. Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie, opowiedzieli o swojej miłości i wspólnych planach. Czy pójdą w ślady innej pary programu i wezmą kościelny ślub?

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wzbudził wśród widzów wiele emocji. Ale od momentu, gdy nakręcono spotkanie w Urzędzie Stanu Cywilnego, w życiu par wiele się zmieniło.

Czy w programie można znaleźć miłość?

Przykład Oliwii i Łukasza udowadnia, że silne uczucie może nas spotkać wszędzie, nawet w reżyserowanym programie telewizyjnym i pod czujnym okiem kamer.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to eksperyment telewizyjny, który wzbudza skrajne emocje. Pary dobrane przez ekspertów poznają się dopiero na własnym ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Po miesiącu decydują, czy chcą zostać razem, czy się rozwieść.

Ta edycja programu przyniosła szczęśliwe zakończenie dwóm parom, jedną z nich jest Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Na świecie pojawił się już nawet owoc miłości pary – synek Franio. Urodził się 26 maja, czyli dokładnie w Dzień Matki.

Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie. „To była najwspanialsza rzecz w życiu”

W wywiadzie udzielonym dla Pomponika para opowiedziała o swoich planach, a także najważniejszych momentach dotychczasowego wspólnego życia.

Oliwia przyznała, że gdy zobaczyła Łukasza po raz pierwszy, pomyślała: „boski Diego, wszystkie jego”. Jednak potem zmieniła zdanie i już podczas podróży poślubnej zorientowała się, że zbyt pochopnie go oceniła.

Najtrudniejszą decyzją z jaką przyszło się parze zmierzyć, była kwestia przeprowadzki. Chociaż długo się o to spierali, w końcu podjęli wspólną decyzję i Oliwia przeprowadziła się do Łukasza. Wkrótce okazało się, że ich rodzina się powiększy.

Pamiętam bardzo dobrze ten moment. Oliwia poszła do łazienki i nagle usłyszałem płacz. Wiedziałem, o co chodzi. To była najwspanialsza rzecz w życiu.

– wspomina Łukasz.

Ta wiadomość uszczęśliwiła bliskich zarówno Oliwii, jak i Łukasza.

Co z chrztem i ślubem kościelnym?

Chociaż para świetnie się dogaduje, między Łukaszem i Oliwią jest jedna spora różnica. Oliwia jest katoliczką, natomiast Łukasz jest niewierzący.

Wydaje się więc, że w tej kwestii to Łukasz ma decydujące zdanie. W wywiadzie wyznał, że nie planują ślubu kościelnego, ponieważ „nie jest on mu do niczego potrzebny”.

Na pytanie o chrzest dziecka, opowiedział natomiast:

Jak się mówi A, to mówi się też B. Jak nie chcę ślubu kościelnego, to nie chcę chrztu.

Co na to Oliwia?

To jest kwestia do przegadania. To jest trudna decyzja, bo decyduje się za drugą osobę. Jak dziecko będzie miało 18 lat, to samo zdecyduje.

– stwierdziła.

Oliwia i Łukasz o ślubie kościelnym

TVN Player

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować