×

Ola Ciupa, czyli najpopularniejsza Słowianka w Polsce, zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub

Większość ludzi zna ją z teledysków Donatana, ale poza tym ona sobie świetnie radzi w showbiznesie. Przyjaźni się z wieloma celebrytami, w tym z uwielbianym przez gwiazdy, Krzysztofem Gojdziem. Niegdyś spekulowano, że są parą, ale oni nigdy nie wypowiedzieli się na ten temat.

28-letnia celebrytka prowadziła program w telewizji, brała udział w „Damach i wieśniaczkach”, a od jakiegoś czasu zajmuje się rozkręcaniem imprez jako DJ. Wielu profesjonalistów ma w związku z tym problem, że dzięki popularności wykreowanej w mediach stała się wziętą DJ-ką, a niektórzy muszą latami pracować na swój sukces. Jak widać, Ola Ciupa nic sobie z tego nie robi i przyjmuje kolejne oferty współpracy z klubami.

Życie na pokaz?

Wiele osób postrzega ją jako słodką blondynkę, ale ona dobrze wie, co robi. Ukrywała swój związek z obecnym narzeczonym i ani razu nie pokazała go jeszcze mediom. Wiadomo tylko tyle, że znają się dłuższy czas i w tym roku mają zamiar się pobrać.

Kameralny ślub z bliskimi

W wywiadzie udzielonym jastrzabpost Ola Ciupa wyznała, że wcale nie chciałaby wystawnego wesela, a coś bardziej kameralnego, najlepiej zagranicą, gdzie świeci słońce i jest ciepło. Wyznała, że najchętniej zrobiłaby to tylko w towarzystwie ukochanego, w sukience boho i w minimalnym makijażu. Ma już dość takiego wizerunku na co dzień i dlatego marzy jej się coś zupełnie nowego.

Myślicie, że uda jej się takie przyjęcie?

Polecane

Może Cię zainteresować