×

Ojciec zostawił dzieci w pociągu. Trwają poszukiwania chłopca i dziewczynki!

Ojciec zostawił dzieci w pociągu. Podobno zapomniał o nich przy wysiadaniu. Teraz trwają poszukiwania 8-letniej dziewczynki i jej młodszego braciszka. O całej sprawie poinformował portal Warszawa w Pigułce. Policja potwierdza.

Ojciec zostawił dzieci w pociągu

Dzisiaj tj. 17 września 2020 r. doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Mężczyzna podróżował ze swoimi dziećmi pociągiem KM 10937 relacji Warszawa Wileńska – Małkinia. Następnie wysiadł na stacji Ząbki, ale dopiero po chwili zorientował się, że nie ma przy nim ani 8-letniej córki, ani 7-letniego synka.

Jak informuje Warszawa w Pigułce, policja potwierdza, że faktycznie doszło do takiego zdarzenia. Z nieoficjalnych ustaleń portalu wynika, że dzieci już nie ma w pociągu, którym jechały z ojcem.

Trwają poszukiwania dzieci

O całym zdarzeniu portal Warszawa w Pigułce poinformował również na swoim Facebooku, wyraźnie zaznaczając, że „Sytuacja jest poważna, to nie żart!”

Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa 8-letnia dziewczynka i jej o rok młodszy brat. W związku z tym, wszystkie osoby, które widziały podróżujące samotnie małe dzieci albo stojące na którejś ze stacji pomiędzy Warszawą Wileńską, a Małkinią, proszone są o niezwłoczny kontakt z Policją.

Mamy nadzieję, że dzieci szybko się odnajdą!

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: warszawawpigulce.pl
Fotografie: Freepik

Polecane

Może Cię zainteresować