×

Przywiązał swoją 13-letnią córkę do auta. Po chwili włączył silnik i bez zastanowienia ruszył

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w Turcji. Nieodpowiedzialny ojciec przywiązał swoją 13-letnią córkę do tyłu minibusa, a później bez zastanowienia po prostu ruszył w drogę.

Wstrząsający materiał, który stał się jednym z najczęściej oglądanych filmów w tureckich mediach społecznościowych, pokazuje młodą dziewczynę przywiązaną do pojazdu, poruszającego się po wiejskiej drodze w dzielnicy Yaylakent w Cankiri, na północ od Ankary. Wideo pokazujące całą sytuację stało się dowodem na to, że niektórzy nie mają za grosz odpowiedzialności.

Szybka reakcja

Tureckie media zajęły się sprawą. Dzięki temu, po rozpoznaniu numerów rejestracyjnych, ojciec dziewczynki od razu został zabrany przez funkcjonariuszy do aresztu. W rozmowie z policjantami przyznał, że dziewczynka uwielbia podróżować w ten sposób, dlatego nie widział nic złego w swoim zachowaniu

Sama chciała

Ojciec dziewczynki dodał też, że dziewczynka sama nalegała na przyczepienie do tyłu pojazdu. Jak twierdzi, w ten sposób przejechał jedynie 300-400 metrów zanim odpiął swoją córkę. Prędkość też nie była przekroczona – miał jechać zaledwie 20 km/h.

Podkreślił, że dziewczynka była przypięta w miejscu gdzie znajduje się bagażnik na rowery, który może udźwignąć do 150 kg. Zapewnia, że nic złego nie mogło jej się stać.

Może Cię zainteresować

zamknij