×

Ojciec 6-krotnie policzkuje płaczącego synka. Szokujące nagranie publikuje matka

To nagranie zmrozi krew w żyłach każdemu rodzicowi, który kocha swoje dziecko. Na krótkim materiale filmowym widzimy, jak ojciec… policzkuje 10-miesięczne maleństwo! Mężczyzna twierdzi, że miał ku temu powód. Podobno był zły na fakt, że maleństwo miało porażenie mózgowe, przez co nie było w stanie samodzielnie siedzieć, ani podnieść głowy. Mimo że nagranie już od jakiegoś czasu krąży po sieci, bezduszny ojciec wciąż nie został zatrzymany.

Autorką nagrania jest matka dziecka

Szokujący materiał filmowy został zarejestrowany przez matkę dziecka. Kobieta następnie umieściła go w sieci, gdzie wywołał powszechne poruszenie wśród użytkowników mediów społecznościowych. Krótkie nagranie pokazuje, jak mężczyzna z miasta Nanchang w prowincji Jiangxi, sześciokrotnie uderza dziecko w głowę, podczas gdy maleństwo siedziało mu na kolanach. Na końcu widać, jak bezduszny ojciec unosi niemowlę nad głowę.

Na tym materiał filmowy się kończy. Nie wiadomo, co wydarzyło się dalej.

Matka dziecka jest innego zdania. Twierdzi, że jej partner bił maleństwo, bo nie przestawało płakać

Gotowałam obiad, dlatego poprosiłam go, aby zaopiekował się chłopcem. Kiedy się rozpłakał, nie wiedział jak go uciszyć, dlatego uderzył go kilka razy – usprawiedliwia mężczyznę kobieta

Kobieta przyznała, że jej mąż zrobił to w przypływie gniewu i teraz bardzo żałuje swojego zachowania. Na końcu dodała, że chłopcu nic się nie stało.

Reakcje internautów

Internauci z niedowierzaniem komentowali zamieszczony w sieci materiał filmowy.

Biedne dziecko! Ten maluszek dopiero co przyszedł na świat, a już spotyka go coś tak strasznego

Matka to nagrywała? Dlaczego nie powstrzymała tego potwora?! – czytamy w komentarzach

Stowarzyszenie Kobiet Nanchang podobno wynajęło już psychologa dla rodziców dziecka i zaoferowało pomoc finansową rodzinie.

Pozostaje nam więc mieć tylko nadzieję, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy.

Może Cię zainteresować

zamknij