×

Specjalnie przyśpieszył tuż przed pasami. „Jakby nie biegły, to bym je je**ął”

Internet stwarza wiele możliwości, ale niestety może także szkodzić. W sieci coraz większą popularnością cieszą się patostreamerzy, którzy na swoich filmikach pokazują rzeczy, które nie mieszą się w głowach zwykłych ludzi. Często sami doprowadzają do groźnych sytuacji. Jeden z nich pokazał nagranie, na którym prawie potrącił kilku pieszych.

Patostreamerzy zyskują ogromną popularność

Patologiczne zachowania niestety budzą duże zainteresowanie internautów. Niektórzy oglądają je bo odpowiada im tego rodzaju „humor”, inni dlatego, żeby sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi. Niestety to tylko zachęca patostreamerów do nagrywania kolejnych relacji.

LiveStreamFails

Niebezpieczna jazda między przechodniami

Na jednym z forów pojawiło się nagranie streamera z serwisu Twitch o nicku pajalockk, na którym dwa razy prawie potrącił pieszych przechodzących na pasach. Nawet specjalnie przyśpiesza tuż przed pasami. Nie widzi problemu w swoim zachowaniu, w nagraniu słyszymy nawet, jak mówi do kolegi siedzącego obok:

Co one tak biegły? Jakby nie biegły, to bym je je**ął generalnie, ale…

Jego nagraniami powinna zainteresować się policja

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna opublikował nagranie, na którym jeździ po mieście kompletnie nie zwracając uwagi na inne osoby i przepisy. Według użytkowników Wykopu, streamer zarabia na serwisie Twitch 30 tys. zł miesięcznie. Wszystko dzięki tego typu filmikom. Może tym razem nagranie dotrze do tylu osób, że sprawą zainteresuje się policja.

Może Cię zainteresować

zamknij