×

Ofiara picia drinków mimoza. Kobieta straciła przez nie przednie zęby!

Ofiara picia drinków mimoza. Kobieta rejestrowała telefonem komórkowym libację alkoholową, w której uczestniczyła wraz z przyjaciółmi. Szampańska zabawa szybko przerodziła się w prawdziwą tragedię. Zupełnie niespodziewanie imprezowiczka straciła przednie zęby.

Skutki zabawy

W sieci ukazał się zabawny filmik, na którym widać, jak pewien mężczyzna opowiada o tym, jakie skutki może mieć picie mimozy, czyli popularnego drinku, składającego się z wina musującego oraz soku pomarańczowego. W kolejnych ujęciach młodzi ludzie chwalą się tym, ile drinków zdołali już wypić.

Później widać, jak młoda kobieta, która odpowiada za publikację wideo w sieci, wspina się na ramiona mężczyzny, który spaceruje po placu. Następne ujęcie nie jest już tak zabawne. Ta sama imprezowiczka siedzi w samochodzie i lamentuje z powodu utraty kilku przednich zębów.

Z tekstu zawartego przy filmiku można z łatwością wywnioskować, jakie były okoliczności wybicia zębów przez kobietę. W opisie nagrania czytamy:

Mimoza pita bez umiaru to narkotyk.

Filmik bardzo szybko zyskał ogromną popularność wśród internautów. Widzowie śmieją się, ale też dopytują o stan kobiety, która straciła zęby. Film został przesłany na TikTok we wtorek przez użytkownika autumncathey6. Od tego momentu zgromadził setki tysięcy polubień i wyświetleń.

Gdy wideo trafiło na Twittera za sprawą użytkownika fernvndooo, przygoda fanów mimozy zyskała miliony nowych wyświetleń.

ofiara picia drinków mimoza
Twitter

Ofiara picia drinków mimoza

TikTok oznaczył wideo jako niebezpieczne. Tuż obok nagrania znajduje się wzmianka:

Działanie przedstawione w tym filmie może powodować poważne obrażenia.

Szczęśliwie okazuje się, że poszkodowana doszła już do siebie. Udało się jej odzyskać swoje naturalne zęby. W komentarzu napisała:

Włożyli zęby z powrotem. Nałożyli klej na cały górny rząd zębów.

Dziewczyna ma lekką traumę, ponieważ utrata zębów była bardzo bolesnym przeżyciem. Od przerażającego zdarzenia minął już miesiąc. Przez ten czas kobieta zdołała już wrócić do siebie. Jej uśmiech wygląda niemal tak samo jak przed dotkliwym wypadkiem.

ofiara picia drinków mimoza 2
Twitter

Picie podczas epidemii

Filmiki dotyczące picia alkoholu są powszechne w TikToku, chociaż zazwyczaj kończą się bez większych urazów. Użytkownicy bardzo często nagrywają się w trakcie spożywania drinków, a następnie pokazują jak alkohol oddziałuje na ich zachowanie.

Nie ulega wątpliwości, że wzrost zainteresowania alkoholem wśród wszystkich grup wiekowych to efekt przedłużającej się pandemii. Izolacja domowa wywołuje w ludziach nudę, dlatego w naturalny sposób wszyscy zaczynają szukać nowych źródeł rozrywki. Jednym z najprościej dostępnych jest alkohol.

Niektórzy nawet uzasadniają takie działanie „ochroną przed zakażeniem”, ponieważ jak wiadomo alkohol ma działanie bakteriobójcze oraz wirusobójcze. WHO potwierdza, że w trakcie zamknięcia w czterech ścianach ludzie spożywają znacznie więcej alkoholu.

ofiara picia drinków mimoza 3
Twitter
Źródła: www.insider.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij