×

Maja Sablewska wypina się do zdjęcia. „Chyba już całkiem upadłaś na głowę. Żenada!”

Na Instagramie Mai Sablewskiej pojawiło się odważne zdjęcie. Stylistka nie ma problemów z nagością i pokazywaniem swojego ciała. Dlatego często publikuje zdjęcia, które odsłaniają naprawdę dużo. Jednak tym razem w komentarzach zaroiło się od słów krytyki.

Według Sablewskiej nagość daje jej wolność

Maja Sablewska słynie z tego, że lubi odważne zdjęcia, a nagość nie jest dla niej żadnym problemem. Często zachęca także inne kobiety do tego, żeby nie wstydziły się pokazać czegoś więcej. Nic więc dziwnego, że stylistka chętnie zrzuca ubrania do zdjęć, które wrzuca na Instagram. Tym samym jej fotografie niezmiennie wywołują burze w komentarzach. Z kolei sama Sablewska traktuje swoje zdjęcia jako formę sztuki, twierdząc przy tym, że dają jej wolność i nie są wulgarne.

Odważne zdjęcie Mai Sableskiej

Podobnie było tym razem. Sablewska wrzuciła fotografię, która zaszokowała internautów i wylała się na nią fala hejtu. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jak wypina się na łóżku, eksponując nogi i pośladki. Dodatkowo styliska ma na sobie skórzaną kurtkę, podarte rajstopy i szpilki.

Odważne zdjęcie Mai Sablewskiej nie spotkało się z uznaniem internautów

Jej fani oczywiście bronili zdjęcia i docenili jego artyzm, profesjonalne wykonanie i piękne ciało Sablewskiej. Niestety najwyraźniej spora część internautów nie rozumie sztuki w wykonaniu stylistki, ponieważ w komentarzach nie zostawili na niej suchej nitki. Uważają, że takie zdjęcie to gruba przesada:

Jak się nie ma nic do powiedzenia to wstawia się takie zdjęcia. Żenada

Chyba upadłaś całkiem na głowę, bo już nie napisze moralnie, to słowo raczej jest Ci dalekie… Kobieto masz tylu fanów którzy Cię kochają za dobrą robotę, dlaczego to chrzanisz takimi fotkami? Naprawdę nie pojmuję w jakim kierunku zmierzasz

Dramat! Dziewczynka woła o pomoc. Przykro

Masakra… I to ma być fajne… ładne… czy jakie?

Moja córka lat 14, która obserwuje pani profil po prostu wymiękła ? ikona stylu padła a profil już chyba powinien być tylko dla wchodzących na własne ryzyko

Wyświetl ten post na Instagramie.

LoVe #sablewska #new

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Sablewska odpowiedziała hejterom

Jak można się było spodziewać, stylistka kompletnie nie przejęła się negatywnymi komentarzami. Nawet ochoczo i bardzo grzecznie odpowiadała internautom, którym zdjęcie nie przypadło do gustu. O ile wartość artystyczna jej zdjęcia może być kwestią sporną, o tyle podejście Sablewskiej do hejtu jest godne podziwu.

Podoba wam się odważne zdjęcie Mai Sablewskiej?

Może Cię zainteresować