×

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak Miłość”. Wiadomo, w jaki sposób zniknie z serialu

Stało się kolejna osoba odchodzi z obsady znanego serialu TVP – „M jak Miłość”. Tym razem chodzi tu o jednego z głównych bohaterów, czyli Marka Mostowiaka, którego gra Kacper Kuszewski. Wiemy już, w jaki sposób tata Uli i Natalii, zniknie… Jesteście ciekawi?

„…jak Hanka w kartony”

Odejście mamy dziewczyn, czyli Hanny Mostowiak, granej przez Małgosię Kożuchowską, głęboko zapadło widzom (i nie tylko) w pamięć. Wszyscy doskonale pamiętamy ilość powiedzonek i memów, związanych z wypadkiem tej bohaterki, np. „dowaliłeś jak Hanka w kartony”. Teraz przyjdzie czas na pożegnanie z Markiem. My już wiemy, w jaki sposób się to stanie…

Jesteście ciekawi?

Mniej tragicznie, ale wciąż emocjonująco

Okazuje się, że odejście Marka Mostowiaka będzie mniej tragiczne, ale równie emocjonujące… Wiemy, że ostatnia scena z Kacprem została już nagrana. Jego bohater zdecyduje się na długi zagraniczny wyjazd wraz ze swoją żoną. Według Super Expressu Mostowiak opuści Grabinę w dramatycznych okolicznościach. Pokłóci się z jedną ze swoich córek, Ulą, o jej nowy związek z przestępcą Bartkiem. Właśnie to ma być główny powód decyzji o wyjeździe.

Mówi się, że taki scenariusz jest odpowiedzią producentów na wywiad Kacpra Kuszewskiego na temat ciężkich warunków pracy na planie serialu, którego udzielił w Plejadzie.

Będzie Wam brakować Marka?

Może Cię zainteresować

zamknij