×

Adriana Kalska jest w ciąży? Najnowsze zdjęcie spowodowało duże zamieszanie

Zdjęcie aktorki wywołało spore zamieszanie w sieci. Fani zaczęli zastanawiać się, czy Adriana Kalska jest w ciąży. Pewne jest jedno – na pewno pojawi się z brzuszkiem w serialu „M jak Miłość” i nie zmieści się w suknie ślubną.

Razem w serialu i „w realu”

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą w serialu i prawdziwym życiu. W odcinkach „M jak Miłość” emitowany po wakacjach, mają stanąć przed ołtarzem. Fani mają nadzieję, że do serialowej Izy i Marcina w końcu uśmiechnie się szczęście i w spokoju powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

adriana kalska i mikołaj roznerski
Instagram

Iza przeżyje koszmar przed ślubem

W sieci pojawiły się zdjęcia Izy i Marcina podczas przymiarek wymarzonej sukni ślubnej. Niestety po wakacjach ma się okazać, że przyszła panna młoda sporo przytyła i nie zmieści się w piękną kreację.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski na planie m jak miłość
Instagram

Początkowo widzowie serialu podejrzewali, że Iza spodziewa się dziecka, ale nic bardziej mylnego. W 1452 odcinku okaże się, że to jedynie tzw. ciąża spożywcza. Marzenka przyjmie Izę w siedliskach tak serdecznie, że przytyje kilka kilogramów.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski na planie m jak miłość
Instagram

Adrianna Kalska naprawdę jest w ciąży?

Fani aktorki zaczęli się zastanawiać, czy taki wątek nie jest spowodowany ciążą Kalskiej. Możliwe, że brzuszek nie jest charakteryzacją, ale prawdziwymi ciążowymi krągłościami. Przybranie kilku kilogramów przez postać, w którą się wciela, może być sprytnym zabiegiem scenarzystów.

Na razie Adriana Kalska nie komentuje informacji o ciąży, więc pozostają nam tylko domysły…

Może Cię zainteresować

zamknij