×

Krystian Wieczorek odchodzi z „M jak Miłość”? Takie informacje pojawiły się w mediach

Krystian Wieczorek odchodzi z „M jak Miłość”? Takie informacje pojawiły się w mediach. Fani od razu zaalarmowali i zaczęły się spekulacje na ten temat tego, czy to może być prawda. Do plotki odniosła się sama produkcja serialu.

Czyżby wątek Andrzeja Budzyńskiego i Magdy granej przez Annę Muchę miałby się skończyć?

Portal „Plejada” dotarł do rzetelnych informacji. Jasno z nich wynika, że Krystian Wieczorek nie ma zamiaru rozstać się serialem.

Krystian Wieczorek odchodzi z „M jak Miłość”? Na szczęście fani produkcji mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ nic takiego nie będzie miało miejsca

Portal „Plejada” podaje: „To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie – w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzińskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon”.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek sezonu Dwójka wyemituje 4 czerwca. Później nastąpi oczywiście wakacyjna przerwa, aby serial mógł powrócić jesienią na ekrany telewizorów. Wszyscy ci, dla których rola Krystiana jest niezbędna, aby serial toczył się dalej, mogą spać spokojnie.

Jesteście fanami serialu?

Polecane

Może Cię zainteresować