×

Roznerski i Kalska rozstali się? Komentarz Mikołaja nie pozostawia złudzeń

Było jak w raju. Wspólne zdjęcia i plany na przyszłość. Razem nawet grali w jednej produkcji. Nastał koniec miłość? Roznerski i Kalska rozstali się? Taką informację miał przekazać „Na Żywo” przyjaciel aktora. Z tego, co ustaliła gazeta, para rozstała się w zgodzie i szacunku do siebie. Czy to prawda?

Razem pracują na planie „M jak Miłość”, gdzie grają parę. Jeśli miałoby miejsce rozstanie, na pewno nie byłoby im łatwo razem grać

Parą są od ponad roku, jednak z tego, co mówi znajomy aktora, najwyraźniej nie było im po drodze do wspólnego celu. Przyjaciel aktora mówi: „Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki”.

Roznerski i Kalska rozstali się
Instagram

Roznerski i Kalska rozstali się?

Nieoficjalnie ich znajomi mówili, że Mikołajowi bardzo zależało na założeniu rodziny. Ma już 8-letniego syna z poprzedniego związku i najwyraźniej chciał dla niego coś zmienić. Niestety Adriana jeszcze nie była na to gotowa. Oczywiście prasa spekulowała od dawna…

Na wspólnych zdjęciach widać było, jak aktor jest wpatrzony w ukochaną i jak serdecznie o niej mówi w czasie wywiadów. Adriana nie była tak otwarta w rozmowie z dziennikarzami. Starała się aż nadto nie otwierać. Z całą pewnością była to przemyślana decyzja, aby nie dzielić się do końca życiem prywatnym z opinią publiczną. W jednym z wywiadów sprzed pięciu miesięcy chronił prywatności i relacji z Adrianą.

Mówi się, że pierwszy poważny konflikt nastąpił w czasie imprezy z okazji 18. urodzin „M jak miłość”. Wówczas Mikołaj miał zostawić ukochaną i oddał się zabawie z innymi

Adriana podobno się obraziła i dała temu wyraz w czasie gali. Mikołaj jednak wiedział, jak się zrekompensować i gdy odbierał Telekamerę „Tele Tygodnia” ze sceny skierował słowa:

Dziękuję kochanie, że przyszłaś tutaj ze mną. Nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy…

Roznerski i Kalska
Instagram

Co zatem stanęło na drodze do ich szczęścia? Dlaczego Roznerski i Kalska rozstali się? A może to kolejna plotka wymyślonego „przyjaciela rodziny”?

Okazuje się, że rozstanie nie jest prawdą, co godzinę temu skomentował sam Mikołaj. Na swoim koncie na Instagramie dodał krótką i zabawną notkę do Adriany. Bez wątpienia nadal są parą! A do tego aktorka także odpowiedziała i tym samym rozwiała wszelkie spekulacje. Fani pary mogą odetchnąć z ulgą! Aktorski związek najwyraźniej ma się dobrze, a jedynie nie zasypuje obserwujących romantycznymi zdjęciami. Być może na tej podstawie ktoś wyciągnął takie wnioski i uznał, że brak zdjęć równa się temu, że miłość się skończyła… Bynajmniej! Na koniec możemy przede wszystkim pogratulować parze dystansu i poczucia humoru. Trzeba go mieć z całą pewnością w tym zwariowanym świecie „szołbiznesu” ;)

Roznerski
Instagram

Tym razem ta plotka nie była nawet blisko prawdy

Może Cię zainteresować

zamknij