×

Od 15 lat jest w ciąży. Jej wszystkie dzieci trudno pomieścić na jednym zdjęciu!

Od 15 lat jest w ciąży i dochowała się już jedenaściorga dzieci. Nieźle jak na 31-letnią kobietę. Na szczęście wcześnie zaczęła… a teraz chwali się swoim potomstwem w mediach społecznościowych.

Dziecko na 16. urodziny

31-letnia Britni Church z Arkansas City w Kansas dochowała się, jak dotąd, jedenaściorga dzieci. Było to możliwe dzięki temu, że bardzo wcześnie zaszła w ciążę.

Pierwsze dziecko urodziła w wieku zaledwie 16 lat, a dokładnie 6 dni po swoich 16. urodzinach. No i potem to już poszło… Britni jest w ciąży od 15 lat niemal bez przerwy. Czyli blisko połowę całego swojego życia. Po narodzinach pierwszego dziecka zachodziła w ciążę co roku, aż do rozstania z mężem w 2010 roku.

Od 15 lat jest w ciąży

Po rozwodzie postanowiła trochę zaszaleć, na co wcześniej nie miała czasu, bo ciągle rodziła dzieci. Dała się ponieść melanżowi tak skutecznie, że znów zaszła w ciążę.

W 2014 roku poznała mężczyznę, którego uznała za idealnego ojca dla kolejnych dzieci i ustatkowała się u jego boku. Na świat przyszło kolejne 5 pociech, w tym trojaczki. 

W sumie Britni ma już 11 dzieci i nie zamierza na tym poprzestać

Deklaruje, że piętnaścioro uważa za absolutne minimum i zamierza dążyć do tej liczby.

Życiem swojej rodziny 31-latka chętnie chwali się na Instagramie, ale jakoś nie udało jej się przyciągnąć tłumów. Obserwuje ją tylko 11,7 tysięcy osób. Dla porównania, sześcioraczki z Tylmanowej mają 151 tysięcy fanów.

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.instagram.com, www.popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować