×

Namalował obraz na cześć Diany. Znalazła się na nim zarówno Kate jak i Meghan

Książę Harry podczas sobotniego ślubu z Meghan nie krył łez wzruszenia, kiedy chór śpiewał hymn, który był grany również podczas pogrzebu jego mamy, księżnej Diany. I choć nie mogła być przy nim w tym wyjątkowym dniu, książę zrobił wszystko, aby uczcić pamięć swojej rodzicielki.

Moja mama i Meghan byłyby najlepszymi przyjaciółkami. Są takie dni jak dzisiaj, kiedy bardzo tęsknie za mamą i możliwością dzielenia się z nią wszystkimi radosnymi chwilami. Jestem jednak pewny, że patrzy na nas z góry i widzi to wszystko, co się tutaj dzieje – zaznacza książę Harry.

Uczczenie pamięci księżnej Diany

Pierścionek zaręczynowy, który książę Harry ofiarował Meghan, miał w sobie dwa diamenty z kolekcji zmarłej księżnej. Dodatkowo kwiaty w bukiecie księżnej Sussex zawierały ulubione kwiaty księżnej Diany – niezapominajki – które książę Harry staranie wybierał dzień przed swoim ślubem. Na tym jednak nie koniec…

Wyjątkowe obrazy

Jeden z malarzy, Autumn Ying, na swój sposób zrewolucjonizował i uczcił wyjątkowy dzień ślubu królewskiej pary. Z tej okazji namalował specjalny obraz, który przedstawia księżną Dianę z dwiema synowymi – księżną Dianą i Meghan Markle. Każda z nich jest ubrana w swoją własną suknię ślubną, które miały na sobie podczas najważniejszych dni swojego życia.

Wiedząc, że księżna Diana nie może zobaczyć swoich synowych w rzeczywistości, pomyślałem o wizualizacji tej sceny jako o wzruszającym hołdzie dla zmarłej mamy księcia Williama i księcia Harry’ego – napisał pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem Autumn Ying.

Kolejny obraz artysty przedstawia księżną Dianę z Meghan, Kate i małą księżniczką Charlotte.

Obraz przedstawia radosną rodzinę królewską. Chciałem w ten sposób przedstawić łączącą ich więź.

Dzieła malarza zostały bardzo pozytywnie odebrane przez ludzi na całym świecie.

Stworzyłeś coś magicznego. Twoje obrazy są przepiękne! – komentuje jedna z osób.

Szczytny cel

Ying chce sprzedać kopie swoich obrazów. Wpływy ze sprzedaży mają natomiast zostać przekazane na Fundusz Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom w nadziei, że w ten sposób pomoże m.in. niedożywionym i potrzebującym dzieciom z Kambodży.

Polecane

Może Cię zainteresować