×

Rodzi się niewidoma i z poważną deformacją twarzy. Zupełnie różni się od swoich rówieśników

Dziecko, które urodziło się całkowicie niewidome i bez czaszki, podczas świąt Bożego Narodzenia było pod opieką dobrotliwego, buddyjskiego mnicha. Nurafaiha z Sayaburi w Tajlandii, ze względu na swoją niepełnosprawność, nie może pić mleka. Karmiona jest więc przez rurkę.

Jej wygląd różni się od wyglądu dzieci, które przeważnie masz okazje widywać. Dlatego podejdź do zdjęć z wyrozumiałością, ze względu na cierpienie tej małej dziewczynki.

Przypadek 8-miesięcznego dziecka został opisany w sieci już wcześniej. To dzięki ludziom i zgromadzonym funduszom Nurafaiha mogła przeżyć święta w taki, a nie inny sposób.

Mnich Bhin i fundacja, z którą współpracuje, jest znana z dobrych uczynków. Niejednokrotnie pomagali biednym rodzinom znajdującym się w potrzebie. Stale opiekują się jeszcze czwórką uczących się dzieci. Utrzymanie i wyżywienie wszystkich jest nie lada wyzwaniem, gdyż rodzina żyje z niskich dochodów pracującego w fabryce ojca.

Nurafaiha wymaga regularnego leczenia szpitalnego. W przyszłości zostanie poddana kilku operacjom twarzy.

Mnich Bhin, dzięki fundacji i apelom umieszczanym na Facebooku, jak dotąd zgromadził około 20 tysięcy złotych, aby wspomóc rodzinę.

Dobrze wiedzieć, że ludzie, którzy dobrowolnie pomagają innym pomimo braku środków, wciąż istnieją. To dzięki nim świat z dnia na dzień staje się piękniejszy.

Może Cię zainteresować