×

Nowy sukces Kamila Stocha. Zupełnie niezwiązany ze skocznią narciarską!

Nowy sukces Kamila Stocha zapewnił mu nie mniejsze zainteresowanie niż wyniki na skoczni. Przy okazji wyszło na jaw, że jest wszechstronnie uzdolniony.

Wybitny sportowiec

Kamil Stoch ma już zapewnione miejsce w historii polskiego sportu za sprawą wygranej w Turnieju Czterech Skoczni. Tylko jeden skoczek dokonał tego przed nim. Kamil, podobnie jak Sven Hannawald szesnaście lat wcześniej, wygrał każdy z konkursów z rzędu, pokonując zresztą Niemca w punktacji.

Kamil nie marnował czasu na zastanawianie się, co jeszcze może zwojować w życiu, skoro w sporcie osiągnął już wszystko. Po prostu wziął się do roboty. Efektami pochwalił się na Instagramie. Nie uwierzycie, jakie zajęcie go ostatnio wciągnęło…

Nowy sukces Kamila Stocha

Do hodowania warzyw Stoch zabrał się w takim samym zapałem, jak do sportu. Można było więc przewidzieć, że skoczek jest po prostu skazany na sukces.

Kiedy opublikował na Instagramie zdjęcie własnoręcznie wyhodowanych czerwonych ziemniaków, w internecie zawrzało. Niektórzy, niestety, nie poznali się na odmianie wyhodowanej przez Stocha.

Jeden z internautów zaproponował:

Dawaj, rozpalamy ognicho

Wtedy trzykrotny mistrz olimpijski upomniał go delikatnie:

Takich to szkoda na ognicho.

Wiedzieliście, że ma tak rozległe talenty?

 

Źródła: www.o2.pl, www.instagram.com, pl.wikipedia.org
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować