×

Nowy sposób noszenia majtek. Trend z TikToka stał się hitem!

Nowy sposób noszenia majtek. Na pierwszy „rzut oka” brzmi to niczym głupi żart. Tymczasem jest to nowy trend, który stał się bardzo popularny na TikToku i korzysta z niego coraz więcej osób. Przyjrzyjmy mu się z bliska.

Trend z TikToka, który stał się hitem lata!

Choć lato kalendarzowe wciąż przed nami, temperatura na zewnątrz sugeruje, że czas najwyższy wyciągnąć zakopany w szafie strój kąpielowy. Połowa czerwca to także idealna pora, aby poświęcić chwilę uwagi nowym trendom z tym związanym. Jeden z nich od jakiegoś czasu podbija TikToka, a to dlatego, że jest dość nietypowy i oryginalny – takie najczęściej robią prawdziwą furorę! Nie inaczej jest tym razem.

Kiedy mówimy o nowym trendzie, wymyślny stanik zdaje się być zbędny. Tak, dobrze przeczytałaś. Okazuje się, że oryginalną górę kostiumu kąpielowego możesz stworzyć przy użyciu… dwóch par majtek! Ważne, aby były one w tym samym rozmiarze i tego samego kroju (niekoniecznie tego samego koloru i wzoru). Idealnie sprawdzą się tutaj klasyczne figi.

nowy sposób noszenia majtek
TikTok

Nowy sposób noszenia majtek

W krótkich nagraniach na TikToku kobiety pokazują swój sposób na piękną górę od kostiumu zrobioną z majtek. Wideo z tym, jak to poprawnie wykonać, mają po kilkaset tysięcy wyświetleń!

Oto mała ściągawka, która powie Ci, jak zrobić górę kostiumu kąpielowego z majtek:

  • włóż majtki przez głowę, tak aby jeden otwór na nogę znalazł się pod biustem, a drugi wokół ramienia,
  • część, która podczas klasycznego noszenia zasłania pośladki, powinna znaleźć się na piersiach,
  • drugie majtki zakładamy analogicznie na drugie ramię.

Co myślisz o nowym trendzie?

@jmegss #duet with @evelyncruzblog lil small but yes! #IsThisAvailable #swimsuithack #FitnessRoutine #LiftandSnatchBrow #viral #trend #foryoupage #xyzbca #fyp ♬ original sound – Ayo

Źródła: www.se.pl, www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij