×

Wojciechowska i Kosakowski podjęli poważną decyzję. Chodzi o wspólny dom

Związek Martyny Wojciechowskiej Przemka Kossakowskiego poruszył medialny świat. Mimo że ta dwójka związana jest z podróżami, można byłoby się spodziewać, że się w sobie zakochają, jednak nikt nie wróżył, że kiedykolwiek się spotkają i będą mieli się ku sobie. A oni nie dość, że spotykają się od dłuższego czasu, to teraz postanowili podjąć poważny krok, jeśli chodzi o ich związek.

Niektórzy nie wróżyli im szczęścia, biorąc pod uwagę to, że często nie ma ich kraju i są naprawdę zabiegani

Oni jednak nie komentowali zbytnio swoich prywatnych spraw, tylko w ciszy skupiali się nad tym, aby móc dać wybrzmieć uczuciu.

I można powiedzieć, że ta cisza i nieodpowiadanie mediom na setki pytań, dały teraz wyraz i mogą być szczęśliwi – w końcu!

Para bowiem ma wobec siebie bardzo poważne plany, które już niedługo chcą zrealizować. Przemek Kossakowski na Podlasiu ma dom, w którym to właśnie razem z Martyną i jej córką postanawia uwić gniazdko. Niektórzy są zaskoczeni, ponieważ ten dom wymaga remontu, ale dla nich to jest jeszcze lepszy powód do tego, aby móc razem coś stworzyć. Nie chcą odnawiać go i stwarzać nowoczesny design, ale chcę oddać jego ducha i zachować to, co w nim najpiękniejsze.

Podróżnik już zdążył pochwalić się domem na swoim koncie na Instagramie

Nie ma prądu i nie ma wody… Jest tajemnica, legenda i reputacja nawiedzonego miejsca. To będzie dobry azyl

Nam ta para bardzo przypadła do gustu ?

Polecane

Może Cię zainteresować