×

Marta Linkiewicz coraz chudsza, a jej usta coraz większe. Wygląda jak zupełnie inna osoba!

O tej postaci mówi się od samego początku, gdy tylko pojawiła się w mediach. Nie ma co ukrywać – jest znana z tego, że po jednym z koncertów ulubionego zespołu, poszła z członkami tej grupy do ich autokaru, w którym miało dziać się to, o czym dzieci poniżej 18. roku życia słyszeć nie powinny. Wtedy Linki Master była bardzo wulgarna, nie liczyła się z tym, co mówi. Dziś 22-latka wygląda i zachowuje się zupełnie inaczej! Oto zupełnie nowa Marta Linkiewicz!

Szok, agresja i wulgarne zachowanie

Jej początki były skandaliczne i bardzo kontrowersyjne. Wiele osób widziało w niej objawienie i myślało, że Marta to wszystko robi tylko po to, aby zdobyć sławę, a w życiu prywatnym wcale taka nie jest. No cóż, to chyba jednak nie było prawdą, a dopiero ostatnimi czasy Marta uznała, że lepiej zainwestować w siebie.

Wieczna impreza

Jeszcze jakiś czas temu chwaliła się tym, ile może wypić i wziąć narkotyków. Można było odnieść wrażenie, że jest z tego bardzo dumna.

Milion fanów!

Mimo tak skandalicznego zachowania, udało jej się „uzbierać” ponad milion fanów na Instagramie. W pewnym momencie otrzymała propozycję wystąpienia w FAME MMA i od tamtej chwili wszystko się zmieniło. To był najprawdopodobniej punkt zwrotny w jej życiu. Przede wszystkim rzuciła imprezy i alkohol. Ponadto zaczęła się dobrze odżywiać i chodzić na siłownię. Jej życie w końcu zaczęło wyglądać inaczej.

Miłość do sportu

Mimo, że FAME MMA już dawno się skończyło, Marta nadal trenuje i nie przestaje zdrowo się prowadzić. Całkowicie zmieniła spojrzenie na to, co się wokół niej dzieje i często mówi o tym na swoim profilu na Instagramie.

Nowa Marta Linkiewicz

Skasowała stare zdjęcia i zostawiła tylko 34 fotografie, na których jest najlepszą wersją siebie. Widać, że przemiana sprawia jej ogromną radość. W jednym z wywiadów udzielonym ddob.com powiedziała dwa lata temu, że jest zapisana na siłownię, ale nie zawsze tam dociera. Widać, że zmieniło się naprawdę dużo!

Miałam dzisiaj iść na siłownię, ale jutro też nie pójdę, bo się dziaram. Niezdrowo się odżywiam, mało śpię i rzadko bywam w domu. Jak już jestem to pije dużo wody z cytryną, pije zieloną herbatę – bo chroni wątrobę. Staram się jeść przed wyjściem z domu, ale czasem jem na mieście – zazwyczaj to pizza. Najbardziej niezdrowy jest cukier, a słodyczy akurat jem mało

Sporo schudła, ale usta nadal powiększa

Fani uwielbiają jej nową wersją, ale nie wszystkim odpowiadają jej duże usta. Niektórzy wprost piszą, że Marta nie ma proporcji twarzy i że takie „kacze” wargi jej w ogóle nie pasują.

A Wam jak podoba się Nowa Marta Linkiewicz?

Źródła: ddob.com, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować