×

Nos Julii Wieniawy nie spodobał się internautce. „Kiedy zrobisz operację?”

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, która jest podziwiana również ze względu na swoją urodę i figurę. Wiele nastolatek wzoruje się na aktorce i próbuje ją naśladować. Ale jak się okazuje, nie wszystkim podoba się wygląd młodej gwiazdy. Nos Julii Wieniawy wywołał dyskusję w Internecie.

Nos Julii Wieniawy

Wydaje się, że mają wszystko: talent, urodę, pieniądze, zainteresowanie płci przeciwnej i uwielbienie fanów. Ale cena, jaką płacą za popularność, jest wyższa, niż się nam wydaje.

Julia Wieniawa zdradziła kiedyś w jednym z wywiadów, że kiedy zaczynała karierę w show-biznesie miała sporo kompleksów, które starała się tuszować.

Jednym z największych kompleksów Julii był jej nos.

Ktoś kiedyś napisał nawet w komentarzu pod jakimś artykułem, że wygląda jak klamka

– wyznała w wywiadzie młoda aktorka.

Show-biznes zdecydowanie nie jest odpowiednim miejscem do leczenia kompleksów. Wręcz przeciwnie. Ale młoda aktorka twierdzi, że z czasem zaczęła po prostu akceptować swój wygląd.

Wieniawa zaatakowana przez internautkę

I tym razem gwiazdka została zaatakowana z tego samego powodu. W niedzielę Wieniawa udostępniła dyskusję z jedną z internautek, której nie spodobał się… nos Julki.

Kiedy planujesz operację nosa?

– zapytała bezpośrednio „fanka”.

Co Pani przeszkadza? Lubię swój nos i swoją twarz, i całe swoje ciało, bo jest moje i naturalne

– odparła gwiazdka.

Ale kobieta nie zamierzała odpuszczać i nadal drążyła temat.

Jest w nim wada. Ale jak jej młoda damo nie dostrzegasz, to już Twój problem

– stwierdziła prowokatorka.

Skrytykowana Wieniawa odniosła się do tego ataku na InstaStories.

„Całe życie miałam kompleksy”

Gwiazdka twierdzi, że udostępniła dyskusję z internautką z ważnego powodu.

Słuchajcie, mi nie jest przykro z powodu tamtej wiadomości. Bardziej mi przykro, że ktokolwiek jest w stanie napisać coś takiego do drugiej osoby, a szczególnie kobieta drugiej kobiecie

– mówi Julia.

Ja sobie z tym radzę, natomiast całe życie miałam kompleksy na punkcie mojego nosa, bo ja wiem, jak on wygląda, jaki on jest, ale kurde, polubiłam go, bo jest mój, po prostu

– podkreśliła Wieniawa.

Chciałabym zaapelować, żebyśmy się wzajemnie wspierali, motywowali, tolerowali, lubili, a nie ciągle wytykali sobie tylko błędy i wpędzali wzajemnie w kompleksy. Bądźmy dla siebie dobrzy.

– dodała.

Nos Julii Wieniawy

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij