×

Internauci wytknęli Wieniawie, że przytyła. Julia odpowiedziała na przykre komentarze

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. 20-latka gra w serialach, filmach i występuje w kampaniach reklamowych. Media i fani komentują każdy jej ruch, dlatego ostatnio musiała zmierzyć się z chamskim docinkami na temat wagi. Okazuje się, że Julia Wieniawa tyje przez chorobę.

Spełnić oczekiwania

Ze względu na wzory piękna stawiane we współczesnym społeczeństwie, wiele osób zmaga się z kompleksami na punkcie wagi. Temat jest mocno drażliwy, zwłaszcza dla młodych dziewczyn.

Julia Wieniawa wyznała, że tyje przez chorobę

Ostatnio internauci zauważyli, że twarz Julii jest opuchnięta i stwierdzili, że młoda aktorka przybrała kilka kilogramów. Pod jej zdjęciami zaczęły pojawiać się nawet nieprzyjemne komentarze. Wieniawa odpowiedziała na nie na InstaStory, stwierdzając, że tyje przez chorobę:

Odpowiadając na komentarze – “oo, przytyła”, “ale jej przybyło kg”, “że ona niby ćwiczy…?”

Jakby ktoś pytał, co to ta cała niedoczynność tarczycy i hashimoto… Codziennie inna twarz. Raz opuchnięta, raz spoko

Już wcześniej wspominała o Hashimoto

Jej choroba nie jest tajemnicą, ponieważ 20-latka już w zeszłym roku opowiedziała o niej publicznie:

O niedoczynności tarczycy dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam

Biorąc pod uwagę, że aktorka mówi otwarcie o swojej przypadłości, komentarze internautów są jeszcze bardziej nie na miejscu. Oczywiście rozumiemy, że można jej nie lubić, ale po co wpędzać innych w dodatkowe kompleksy?

Młoda aktorka nie jest jedyną gwiazdą zmagającą się z chorobą Hashimoto. Walczą z nią także Kayah, Kinga Rusin czy Karolina Szostak.

Może Cię zainteresować

zamknij