×

Pierwsza w Polsce klinika online dla kobiet z Hashimoto!

Klinika Hashimoto to pierwsze miejsce w Polsce w którym każdy pacjent jest leczony w sposób holistyczny nie przez jednego lekarza a przez cały ich zespół. Holistyczne leczenie to słowo klucz, które oznacza, że lekarz zajmuje się wszystkimi Twoimi chorobami i objawami, a nie jedynie wybranymi. Jest to szczególnie ważne w chorobie Hashimoto czy niedoczynności tarczycy, ponieważ chorobom tym towarzyszy szereg innych schorzeń i objawów. Cierpiąc na Hashimoto potrzebujesz nie tylko endokrynologa, ale również lekarza funkcjonalnego, dietetyka klinicznego i trenera zdrowia. A do tego siły, motywacji i dobrze dobranej suplementacji.

Kiedyś byłam w takiej samej sytuacji jak Ty… – mówi Eva Galant założycielka pierwszej w Polsce kliniki Hashimoto.

Mimo wielkich ambicji i planów nie mogłam ich realizować zgodnie z zamierzeniami. Dlaczego? Ponieważ moje samopoczucie mi na to nie pozwalało. Pomimo dużej ilości snu wstawałam wyczerpana, nie mogłam skupić się na pracy, moja skóra i włosy były w fatalnym stanie. Mimo chęci nie miałam siły na codzienne funkcjonowanie i spełnianie moich marzeń.

Polka stworzyła aplikację dla chorych na Hashimoto. Teraz walczy o niemieckiego pacjenta | Życie w Niemczech. Społeczeństwo, lifestyle, ciekawostki | DW | 02.05.2021

Ponad 12 lat temu szukałam pomocy u wielu lekarzy

– wielu z nich słysząc jaki prowadzę styl życia (a wtedy studiowałam i pracowałam) zalecało, abym odpoczęła i wzięła witaminy. A ja wciąż nie znalazłam przyczyny dlaczego czuję się coraz gorzej…

7 lat temu, gdy objawy zaczęły już być na tyle dotkliwe, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, przeszukiwałam przez wiele dni Internet i natknęłam się na informacje, że moje objawy mogą mieć związek ze źle pracującą tarczycą. Udałam się do lekarza ale mój stan poprawił się tylko nieznacznie.

Powiedziałam dość. Chcę jak dawniej czerpać radość z życia i realizować swoje plany.

Zmieniłam swoje życie o 180 stopni i zajęłam się własnym zdrowiem. Zasięgnęłam porady u specjalistów, zmieniłam swoją dietę i styl życia. Wtedy też czytałam dużo badań naukowych i testowałam na sobie wiele rozwiązań.

 

Osiągnęłam swój cel! Wyciszyłam chorobę Hashimoto i weszłam w stan remisji!

 

Wiem, że nie każda z nas ma możliwość poświęcić pół roku bez pracy, aby edukować się w temacie choroby i próbować różnych rozwiązań. W trakcie własnej drogi do lepszego samopoczucia testowałam wiele narzędzi w postaci aplikacji mobilnych, ale żadne z nich nie spełniało moich oczekiwań.

Dlatego właśnie stworzyłam aplikację Hashiona i pierwszą w Polsce klinikę Hashimoto.

 

W skład naszego zespołu wchodzą właśnie wszyscy wyżej wymienieni specjaliści. Dbają nie tylko o właściwy dobór leków, ale i o wszystko to, co często jest pomijane – metody relaksacji, indywidualna suplementacja, edukacja pacjenta, dobór właściwej diety, czy budowanie motywacji do walki z chorobą. Oprócz tego zapewniamy regularne wykonywanie badań krwi z dojazdem pielęgniarki do domu oraz wsparcie naszej aplikacji Hashiona wraz z unikalnym programem „Krok po kroku do remisji” i możliwością monitorowania własnych objawów. Cała klinika funkcjonuje poprzez telemedycynę, więc skorzystać z jej pomocy może każdy, gdziekolwiek mieszka.

Zdrowie jest bezcenne. Jest najważniejsze. Nie czekaj z decyzją o leczeniu kilku kolejnych lat. Wybierz najwyższą jakość leczenia i zadbaj o siebie z Kliniką Hashimoto.

Może Cię zainteresować

zamknij