×

Kształt nóg zdradza temperament ich właścicielki. Panowie podświadomie się tym kierują

Kiedy kobieta wpada w oko mężczyźnie, on zwraca uwagę na detale, które tworzą całość. Podświadomie także, gdy chce zbudować trwałą relację, szuka kobiety, która będzie idealną matką dla jego przyszłych dzieci. Tak samo działa to w momencie, gdy szuka partnerki tylko na namiętny romans.

Okazuje się, że kluczowe w tym wszystkim może być to, jak wyglądają kobiecie nogi. To wcale nie jest niezwykłe, ponieważ wszystko opiera się na zrozumieniu ludzkiej anatomii i związku z układem hormonalnym. Jak zatem kształt nóg określa seksualne zachowania kobiety? Aby to zrozumieć, należy postawić stopy bardzo blisko siebie i spojrzeć na siebie w lustrze.

Typ A:

Przerwę między nogami występuje dopiero w okolicy kostek. Jakie to może mieć przełożenie na sferę intymną? Istnieje powszechne przekonanie, że im mniejszy odstęp między nogami, tym sytuacja w łóżku może być bardziej namiętna, ale tylko na początku… Z reguły takie kobiety są bardzo delikatne. Przyciągają mężczyzn swoją kobiecością i eterycznością. Są też nieśmiałe i nie lubią przejmować inicjatywy, chcąc, aby to mężczyźni sami wykonywali całą pracę. To może być niebezpieczne dla związku, ponieważ większość mężczyzn łatwo się nudzi. Tak więc kobiety należące do tej grupy powinny starać się być bardziej aktywne.

legs in high heels

Typ B:

Nogi stykają się tylko w jednym miejscu – w kostkach. Posiadaczki takich nóg lubią zdobywać nowe doświadczenia i cenią sobie grę wstępną. Są odważne i żądne przygód. Są w stanie przewodzić w związku, ale czasami taka nadmierna odwaga może odstraszyć facetów, dlatego najlepiej dla tych pań, aby nauczyły się kontrolować.

Legs

Typ C:

Uda blisko siebie, ale piszczele i kostki się nie stykają. Kobiety z taką fizjonomią są zazwyczaj bardzo delikatne i romantyczne. Ale jeśli dasz im odrobinę swobody, mogą zamienić się w dzikie kociaki.

legs

Typ D:

Nogi stykają się w kolanach, łydkach i kostkach. Jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych kształtów nóg. Takie panie zachowują się naturalnie i tradycyjnie w łóżku. Nie lubią zbyt wielu eksperymentów i preferują kilka swoich ulubionych pozycji. Ale jeśli ich partner chce spróbować czegoś nowego, nie odmówią. Mężczyźni lubią takie kobiety ze względu na ich zdolność do zapewniania ich, że są wartościowi.

Legs, Violet

Może Cię zainteresować