×

10 kobiet, które uroda wyróżnia na tle innych. Trudno przejść obok nich obojętnie

Wszyscy wiemy, że piękno jest w oku patrzącego. Czyimś ideałem piękna jest Monica Bellucci, a inna osoba uwielbia Audrey Hepburn. Ale wszystkie dobrze wyglądające kobiety mają wspólny mianownik – jakąś wyraźną i unikalną cechę, która przyciąga uwagę. Nawet naukowcy zgadzają się, że nasze postrzeganie piękna jest oparte na pewnych szczegółach w wyglądzie kobiety. Mówimy o tej szczególnej magii, która natychmiast przyciąga wzrok do jednej konkretnej twarzy.

Dziś przybliżymy Wam sylwetkę 10 kobiet, które zyskały popularność dzięki niezwykłemu, a jednocześnie atrakcyjnemu wyglądowi.

1. Anok Yai

Przypadkowe zdjęcie zrobione na festiwalu zmieniło 19-letnią Anokę w gwiazdę. Dziewczyna o czarnej jak węgiel skórze zwróciła uwagę Next Models. Teraz ma nie tylko korzystny kontrakt i wspaniałe perspektywy w świecie mody, ale także setki tysięcy fanów z całego świata.

Post udostępniony przez ANOK (@anokyai)

2. Nyané Lebajoa

Nyané to projektantka i znana na Instagramie celebrytka z ponad 800 tysiącami fanów. Charakterystyczny wygląd dziewczyny i miłość do eksperymentowania z modą pozostawia niewielu użytkowników sieci społecznościowych obojętnymi.

3. Unia Pakhomova

Modelka z Rosji o wyglądzie elfa podbiła już wybiegi Gucci, Alexandra Wanga, Balenciagi i kilku innych najlepszych marek. Yunia mówi, że postanowiła zostać modelką, aby uciszyć wszystkich, którzy uznali jej wygląd za nieodpowiedni dla branży modowej.

4. Kseniya Rain

Kseniya to utalentowana modelka i artystka, która maluje portrety. Jej zmysł estetyczny widać także na jej zdjęciach. Setki tysięcy fanów nie tylko śledzi prace Kseniya, ale także czerpie inspirację z jej urody.

5. Maria Oz

Maria Oz tworzy krótkie filmy animowane. Stała się sławna dzięki Instagramowi. Śmieje się z tych, którzy myślą, że powiększa oczy w Photoshopie. Maria wyjaśnia, że odziedziczyła to akurat po swoim tacie.

6. Willow Hand

Ta 18-letnia modelka z twarzą lalki już podbiła serca nie tylko internautów, ale brała udział w kampaniach znanych marek: Prada, Valentino, Chanel, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen. Eksperci porównują Willow do księżniczek z filmów Disneya i przewidują dla niej wspaniałą przyszłość w branży modowej.

7. Marjan Jonkman

„Najbardziej popularna holenderska modelka do tej pory”, „Najnowsza inspiracja Saint Laurenta”, „Jedna z najpopularniejszych twarzy w branży mody” – tak mówią o Marjan Jonkman. Jej sekret? Praca i niepowtarzalne poczucie stylu.

8. Meghan Collison

„Lubię być sobą” – mówi kanadyjska modelka Meghan Collison. Ta dziewczyna nauczyła się kochać swój niezwykły wygląd i w rezultacie udało jej się zaimponować w czasie castingów do pokazów Dolce & Gabbana, Marca Jacobsa, Prady, Valentino, Givenchy i Louisa Vuittona.

9. Tsunaina

Tsunaina, modelka z Tybetu, oszołomiła wszystkich na otwarciu tegorocznego London Fashion Week. Jej niepowtarzalne spojrzenie nie pozwala o sobie zapomnieć. Wielu uważa, że odniesie międzynarodową karierę.

Post udostępniony przez @tsunaina

Post udostępniony przez @tsunaina

10. Ellia Sophia

Nieziemska uroda Ellii Sophii nigdy nie przestaje zaskakiwać. Dlatego nie dziwi fakt, że magazyn „Vogue” nazwał Ellię jednym z tegorocznych odkryć.

Może Cię zainteresować

zamknij