×

Jej 5-raczki urodziły się zdrowe. Ale ich poród był szokujący nawet dla lekarzy z jednego powodu

Adam i Danielle prawie 10 lat temu przenieśli się do Huston, aby założyć szczęśliwą rodzinę. Niestety po ponad roku bezowocnych prób, okazało się, że para ma problemy z niepłodnością. Małżonkowie przez kolejne lata próbowali różnych metod i rozwiązań, które miały spełnić ich największe marzenie – zostać szczęśliwymi rodzicami małego maleństwa.

Choć para próbowała wielu rozwiązań, nie stać jej było na kosztowną metodę zapłodnienia in vitro. Wszystkie oszczędności wydali na wcześniejsze leczenie i wizyty u specjalistów z zakresu niepłodności. W końcu wszystko zawierzyli Bogu i postanowili spróbować po raz ostatni.

Wreszcie, Adam i Danielle doczekali się narodzin wymarzonego dziecka. Dumni rodzice powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Blayke. Po kilku latach para postanowiła znowu powiększyć swoją rodzinę. I tym razem plan ten udało się zrealizować w ciągu kilku miesięcy! Co więcej, okazało się, że Danielle tym razem spodziewa się pięcioraczków! Niesamowite, prawda?

Danielle Busby i jej mąż Adam postanowili powiększyć swoją rodzinę. Mając za sobą dużo trudnych doświadczeń w związku z zajściem w pierwszą ciążą, para była przygotowana, na to, że ich droga do kolejnej ciąży może być bardzo długa.

1

W ciągu kilku miesięcy okazało się, że życie postanowiło po raz kolejny zaskoczyć parę. Danielle i Adam byli zaskoczeni kiedy dowiedzieli się, że spodziewają się pięcioraczków – czterech dziewczynek i jednego chłopca.

Przepełnieni ogromną radością zaczęli przygotowywać dom na pojawienie się nowych członków rodziny. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, jakie spotkały rodzinę Busby.

2

Danielle w końcu została po raz kolejny mamą. Jako pierwsza kobieta w Stanach Zjednoczonych urodziła pięcioraczki, same dziewczynki. Były to również pierwsze pięcioraczki – dziewczynki urodzone od 1969 roku na całym świecie.

3

W przyjściu na świat dziewczynkom pomogło 5 zespołów medycznych. Olivia Marie, Ava Lane, Hazel Grace, Parker Kate i Riley Paige urodziły się w Women’s Hospital w Teksasie.

4

Danielle i Adam są rodzicami 4-letniej córeczki Blayke. Mała bardzo przejmowała się rolą starszej siostry, tym bardziej, że teraz ma aż 5 młodszych siostrzyczek.

5

Ciąża mnoga wiążę się z wieloma możliwymi komplikacjami. Im więcej płodów, tym większa szansa na utratę ciąży. Lekarze prowadzący ciąże Danielle uważają, że fakt iż ciąża kobiety i sam poród przebiegły bez większych komplikacji to efekt jej zdrowego trybu życia. Przyszła mama zrobiła wszystko, aby pomóc swoim dziewczynkom w bezpiecznym przyjściu na świat.

6

Przypadki narodzin pięcioraczków są wyjątkowo rzadkie, dlatego też narodziny tych pięciu cudownych dziewczynek są prawdziwym cudem!

7

Polecane

Może Cię zainteresować