×

Adoptowali dwie dziewczynki z zespołem Downa. Wandale w zamian zdewastowali im elewację domu

Ludzie potrafią być okrutni. O tym, jak bardzo, przekonało się małżeństwo Hollisów mieszkające w Stanach. Któregoś dnia rodzina odkryła, że elewacja ich domu została zniszczona przez wandali. Jak się szybko okazało, nie był to przypadkowy atak, ale celowe działanie wymierzone przeciwko Hollisom.

„Wynoście się…”

„Wynoście się z naszego miasta” – to tylko jedno z haseł, które znalazły się na elewacji. Pozostałe w wyjątkowo chamski sposób odnosiły się do dwóch adoptowanych córeczek Hollisów. Pochodzące z Ukrainy dziewczynki urodziły się z zespołem Downa. Swój prawdziwy dom znalazły jednak dopiero w Stanach. Zyskały tym samym dwójkę braci – w wieku 6 i 7 lat.

W obronie sióstr

Chłopcy nie pozostali obojętni na sytuację. Postanowili stanąć w obronie swoich sióstr. Zamiar zrealizowali z wyjątkowym sukcesem. Ich akcja szybko zyskała wiralowy wymiar. Wystarczył jedynie krótki filmik, który nagrali dla Meg i Aliny.

Bracia nie tylko – oczywiście przy pomocy i z pełną akceptacją rodziców – podzielili się ze światem zdjęciami dziewczynek, ale też zdewastowanego domu. Na karteczkach, które kolejno prezentowali do kamery, w piękny sposób zaprotestowali przeciwko określaniu ich sióstr mianem opóźnionych.

Ponad milion wyświetleń

Wkrótce po publikacji nagrania rodzeństwa, filmikiem zainteresowało się Everyone Matter. Organizacja udostępniła wideo. Od tego momentu w ekspresowym tempie rozeszło się w sieci. Od początku swojej obecności w sieci, zdążyło zostać wyświetlone już ponad milion razy!

Po obejrzeniu tego filmiku od razu zrozumiecie, dlaczego jest tak popularny.

Może Cię zainteresować

zamknij