×

Mama ma dziwne przeczucia wobec zięcia. Jest oszołomiona, gdy dowiaduje się o jego przeszłości

Kiedy Heidi i Ed Savitt zdecydowali się pobrać po sześciu latach randkowania, nie sądzili, że coś może okazać się bardziej ekscytujące i niesamowite niż ich ślub. Mama przyszłej panny młodej miała jednak dziwne uczucia wobec wybranka córki i postanowiła nieco zbadać jego przeszłość.

Kay Parker nie mogła pozbyć się podejrzeń wobec przyszłego zięcia. Coś nie dawało jej spokoju

Kobieta wiedziała, że Heidi poznała ukochanego w domu studenckim, gdzie wcześniej mieszkał Ed. Od tamtej pory stali się nierozłączni.

Pewnego razu, Heidi i Ed jedli obiad ze swoimi matkami. W trakcie rozmowy Kay wspomniała, że Heidi uwielbiała żeglować jako mała dziewczynka

Podczas jeden z wypraw do Turcji poznała nawet swoją pierwszą miłość, choć miała zaledwie 6 lat. O dziwo, „pierwszy chłopak” Heidi również miał na imię Ed.

Nostalgiczne wspomnienia sprawiły, że po powrocie do domu Kay postanowiła przejrzeć pudełka ze starymi fotografiami

Kiedy znalazła te z wyprawy żeglarskiej, opadła jej szczęka. Natychmiast zadzwoniła do córki, by powiadomić ją o swoim odkryciu.

Jak się okazało „wakacyjny chłopak” Heidi stał się jej prawdziwym chłopakiem, a nawet przyszłym mężem prawie dwie dekady później

Edem z Turcji był Ed Savitt. Matka mężczyzny była oszołomiona, kiedy dowiedziała się, że para znała się przez prawie całe życie. To było takie nierealne!

Wszyscy są zaskoczeni, że nikt nie zorientował się wcześniej. Para nie może uwierzyć, że zajęło im tyle czasu, by uświadomić sobie, że znali się od tak dawna

Tego lata, dwadzieścia lat wcześniej, spotkały się obydwie rodziny. To piękna i nieprawdopodobna historia o ludziach, których los połączył bardzo wcześnie.

Myślicie, że to przeznaczenie?

Może Cię zainteresować

zamknij