×

Niemowlę na nartach wodnych. Przez głupotę rodziców dziecko ma krzywe nogi

Niemowlę na nartach wodnych to coś, czego jeszcze nie było. Filmik, przedstawiający 6-miesięczne dziecko śmigające po morzu, doczekał się ogromnej popularności. Większość komentarzy jest jednak nieprzychylnych i wytyka rodzicom chłopca skrajną głupotę.

Niemowlę na nartach wodnych

Instagram w ostatnich latach przeżywa zatrzęsienie pod względem ilości tzw. parentingowych kont, na których rodzice opowiadają o procesie wychowywania dzieci i tym, jak wygląda ich codzienność. Bardzo często za pomocą podkoloryzowanych zdjęć i filmów tworzą nieprawdziwy obraz macierzyństwa, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

Do grupy „insta rodziców” należą mama i tata 6-miesięcznego Richa Caseya Humpherysa. Dziecko nie ma jeszcze świadomości, że jego rodzice prowadzą w jego imieniu profil na Instagramie, na którym do tej pory udało im się zgromadzić aż 10 000 obserwujących. Zaledwie parę dni temu ojciec chłopca opublikował zdjęcie, na którym widać jak chłopiec pływa na nartach wodnych. Oprócz tego, dołączył filmik pokazujący jak Rich radzi sobie z utrzymaniem się na fali. W sieci momentalnie zawrzało!

Skrajna głupota

Część internautów zachwyciła się wyglądem dziecka i pisała, że narty wodne to rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Jest przeuroczy.

Świetnie! Też bym chciał, żeby ktoś popchnął mnie do czegoś takiego, kiedy miałem tyle lat.

Szczęśliwe, uśmiechnięte dziecko, to najlepszy prezent dla rodzica.

Pojawiły się także nieco rozsądniejsze wypowiedzi, w których ludzie zwrócili uwagę, że dziecko jest stanowczo za małe na tego typu rozrywkę. Wiele osób obserwujących profil Richa Caseya Humpherysa jest przerażonych tym, co na skutek sportu stało się z nogami niemowlęcia. Kości 6-miesięcznego dziecka nie są bowiem jeszcze wystarczająco mocne, aby mogło chodzić czy stać, co w rezultacie doprowadza do ich wygięcia. Na zdjęciach wyraźnie widać, że nogi Richa uległy wykrzywieniu.

Spójrz, co robisz z jego nogami! To nie jest naturalna pozycja dla małego dziecka.

To jest naprawdę niebezpieczne.

To jest nieodpowiedzialne i głupie!

To niejedyny przypadek skrajnej głupoty rodziców. Kilka dni temu było głośno o pijanej matce w skateparku, która jeździła wózkiem po rampie.

Gwiazda Instagrama?

Nie ulega wątpliwości, że Humpherysowie pragną zrobić ze swojego dziecka gwiazdę Instagrama i liczą na to, że w przyszłości prowadzone przez wiele lat konto pomoże mu w osiągnięciu sukcesu. Pytanie tylko, skąd pewność, że za kilkanaście lat Instagram wciąż będzie cieszył się popularnością?

Biorąc pod uwagę, że Facebook po woli przechodzi do lamusa, a coraz większe zainteresowanie zyskuje Tik Tok, trudno spodziewać się, aby Instagram zdołał utrzymać się na rynku przez tyle lat.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować