×

Nie żyje gwiazda Top Chef Junior! Chłopiec był „naprawdę kimś wyjątkowym”

Nie żyje gwiazda Top Chef Junior. Chłopak dopiero rozpoczynał swoje życie. Miał zaledwie 17 lat. Producenci podali do wiadomości publicznej, co było przyczyną jego śmierci.

Nie żyje gwiazda Top Chef Junior

17-letni Fuller Goldsmith wygrał program „Chopped Junior” i uczestniczył w „MasterChef Junior”. To producenci popularnego show poinformowali o jego śmieci. Zdradzili także jej przyczynę. Nastolatek cierpiał na nowotwór. Już od dłuższego czasu zmagał się z chorobą.

Firma Magic Elves postanowiła wydać specjalne oświadczenie w sprawie śmierci 17-latka:

Jesteśmy zasmuceni stratą naszego byłego uczestnika „Top Chef Junior”, Fullera Goldsmitha. Był niesamowitym szefem kuchni i niezwykle silnym dzieciakiem. Od samego początku wiedzieliśmy, że ma niesamowity wpływ na osoby wokół siebie i sam stanie się bardzo pozytywną osobą w świecie gotowania. Współczujemy bardzo jego rodzinie, która straciła kogoś naprawdę wyjątkowego.

„Był naprawdę wyjątkowy…”

Śmierć Fullera Goldsmitha dotknęła wszystkich, którzy go znali. Pod postem pojawiły się też setki komentarzy od zrozpaczonych fanów. Swój smutek postanowiła podkreślić też Vanessa Lachey, amerykańska prezenterka telewizyjna, która prowadziła „Top Chef Junior”.

Wszyscy uwielbialiśmy Fullera! Nigdy nie zapomnimy jego zaraźliwego śmiechu, uśmiechu i trików z masłem. Wysyłamy naszą miłość do jego rodziny. Nigdy cię nie zapomnimy, Fuller!

W lutym 2021 roku sam Fuller poinformował o tym, że już od dawna cierpi z powodu białaczki. Jego problemu zaczęły się już we wczesnym dzieciństwie.

Warto dodać, że nastolatek pracował już w jednej z najlepszych restauracji w Tuscaloosie – Southern Ale House. Główny szef lokalu, Brett Garner, podkreślił, że jest mu niezmiernie przykro z powodu jego śmierci. Dodał, że chłopak był jednym z jego najlepszych kucharzy. Za 4 dni Fuller Goldsmith obchodziłby swoje 18-urodziny.

Spoczywaj w pokoju Fuller… 💔

Źródła: people.com, www.foxnews.com
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij