×

Na twarzy córeczki zauważyła zadrapania. Zamontowała w domu kamerę, by sprawdzić, skąd się biorą

Większość rodziców staje kiedyś przed tym trudnym wyborem, jakim jest zatrudnienie opiekunki. Robimy wszystko, aby wybrać jak najlepiej, ale niestety to nie zawsze się udaje… Najlepiej pokazuje to poniżej opisany przypadek.

Ukryta kamera

Pewna rodzina z Wietnamu była zmuszona zatrudnić opiekunkę dla swojej malutkiej córeczki. Kobieta w obawie o stanowisko pracy musiała wrócić do niej po porodzie najszybciej, jak się da.

Po dwóch miesiącach zaczął się prawdziwy rodzinny koszmar. Stalo się to, czego każdy rodzić obawia się najbardziej, zatrudniając kogoś do opieki nad swoim maleństwem. Małżeństwo zauważyło na twarzy dziewczynki dziwne zadrapania. Oboje zaczęli podejrzewać, że dzieje się coś złego. Oczywiście córeczka z racji wieku nie mogła im w żaden sposób dać znać, co się dzieję. Ani tym bardziej powiedzieć. Postanowili, że zamontują w domu kamerę.

Byli w szoku, gdy odkryli, co zarejestrowała

Szybko okazało się, że ichh 51-letnia gospodyni i niania Nguyen Thi Han znęcała się nad maleńką dziewczynką. To, co zarejestrowała kamera woła po prostu o pomstę do nieba. Na nagraniu widać, jak kobieta wielokrotnie uderza dziewczynkę w twarz. Jednak to jeszcze nie wszystko. Widać też, jak bierze dziecko na ręce i podrzuca je na sporą wysokość.

Gdy tylko Ngoc Phuong, mama maluszka, zobaczyła film, nie potrafiła opanować emocji. Ostatecznie jednak wezwała wezwała policję. Okrutna niania została aresztowana.

Nagranie jedynie dla osób o mocnych nerwach:

Może Cię zainteresować

zamknij