×

Esmeralda opublikowała zdjęcie z czasów, gdy miała 18 lat. Dokładnie „taka, jak ją Bóg stworzył”

Wielu Internautów zarzuca Esmeraldzie Godlewskiej setki operacji plastycznych. Celebrytka postanowiła w końcu odnieść się do tych hejtujących ją komentarzy. Ciekawi, co napisała?

Trzy dni temu Esmeralda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, obok którego napisała, że to ona dokładnie „taka, jak ją Pan Bóg stworzył”. Chciała tym samym odeprzeć zarzuty, dotyczące jej licznych operacji plastycznych.

Jesteście w stanie uwierzyć w jej słowa?

Tak, tak – wiem, że sugerujecie mi milion operacji plastycznych :) natomiast to ja w wieku 18 lat..kończąc maturę, mając w portfelu 300 zł… Nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi… Bez przeróbek czegokolwiek, jak większość naszych instagramowych modelek – które zrobiły wszystko, na co pozwoliły im fundusze od starszych Panów – wolę być soba, śpiewać, cieszyć się życiem niż dolarami zarobionymi sztucznym tyłkiem. :) Ubliżanie mi od „karpi”… Mam przepraszać za to, jaka się urodziłam? Ludzie, nie każdemu trzeba wiele do szczęścia… Od zawsze miałam orientalna urodę (nie mam robionego nosa, kości policzkowych, Botoxów). Widocznie niewiele osób rodzi się naturalnie pięknych, skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu. #18yearsold #naturalgirls Taką mnie Bóg stworzył! :) Sorry girls! #totallynatural

Dla porównania dodamy kilka zdjęć, które są odrobinę nowsze:

A ostatnie podobno nawet bez makijażu:

osób rodzi się naturalnie pięknych, skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jaduuote>

To jak z tą naturalnością?

Może Cię zainteresować

zamknij