×

Jest piękną blondynką, ale jej ciało przeraża mężczyzn na całym świecie

Nastały czasy, kiedy siłownie są wypełnione po brzegi. Wielu ludzi regularnie ćwiczy, dba o to, co znajduje się na ich talerzach, a w konsekwencji rzutuje na ich wygląd zewnętrzny i samopoczucie. Wielu ludzi wyznacza sobie również cele – jedni chcą poprawić kondycję, inni koordynację ruchową, kolejni zrzucić zbędne kilogramy, a jeszcze inni zyskać na masie mięśniowej. Warto jednak znać przy tym wszystkim umiar. Umiar, z którego zupełnie nic nie robi sobie nasza bohaterka – tak przynajmniej twierdzi wielu internautów.

Instagram

Czy to wciąż jest kobiece?

Natalia Kuzniecowa ma 26 lat i pochodzi z Rosji. Już w wieku 14 lat zakochała się w sportach siłowych i zaczęła regularnie uczęszczać na siłownię. Dzisiaj ma na swoim koncie rekordy świata w dyscyplinach siłowych, m.in. wyciskaniu leżąc, martwym ciągu i przysiadzie. Sportsmenka jest także byłą rekordzistką świata w podnoszeniu jedną ręką. Poza sezonem waży około 92 kilogramów. Podczas sezonu 114.

Instagram

Jak dziś wygląda? Jednych przeraża, wśród innych budzi podziw…

Ludzie w różny sposób komentują jej wygląd. Niektórzy uważają, że przesadza, a inni są pod wrażeniem. To tylko część komentarzy kierowanych pod jej adresem:

Nigdy nie widziałem nawet takiego faceta, a co dopiero kobietę…

Jest piękna. Najważniejsze, że robi to co kocha

Bałbym się do niej nawet odezwać

Mnie się podoba, bo jest sobą

Instagram

Bez względu jednak na to, nie można jej odmówić samozaparcia i poświęcenia w dążeniu do celów

Instagram

W końcu mało kto może pochwalić się tak niesamowitymi wynikami jeśli chodzi o podnoszenie ciężarów

Instagram

Pytanie tylko, czy została w niej jeszcze jakaś cząstka kobiecości?

Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij