×

Natalia Kukulska upubliczniła zdjęcie intymnych chwil z córeczką. Fotografia wzbudziła emocje

Społeczne dyskusje na temat karmienia piersią to nic nowego. Młode mamy i nie tylko (tatusiowe także ochoczą włączają się do dyskusji) wciąż przedstawiają coraz to nowsze argumenty przemawiające za długim karmieniem lub takie, które w ogóle umniejszają jego pozytywnemu wpływowi na maluchy. Burzliwe dyskusje toczą się także wokół karmienia piersią w miejscach publicznych.

Ile osób, tyle opinii

Zdania na te tematy są ogromnie podzielone. Ostatnio jedna z naszych najpopularniejszych wokalistek, Natalia Kukulska, postanowiła wesprzeć na swoim instagramowym koncie wszystkie mamy karmiące.

Wrzuciła zdjęcie, na którym widać, jak sama karmi piersią swoją malutką córeczkę.

Matka pracująca i karmiąca

Zdjęcie, jakby na to nie patrzeć, przełamuje tematy tabu. Nie dość, że Natalia upubliczniła swoje intymne chwile z córeczką (które w mniemaniu niektórych powinny pozostać ukryte w domowym zaciszu), to jeszcze fotografia została zrobiona w czasie jej pracy… Wokalistka karmiła piersią w przerwie kręcenia teledysku.

Sama opisała swoje zdjęcie takimi tagami, jak: #kobieta, #współczesnyportret, #kobietapracująca, #kobietakarmiąca.

Pozytywnie!

Początkowo, były obawy, że zdjęcie zostanie przyjęte niezbyt dobrze. Okazało się jednak całkowicie inaczej. Większość komentarzy była bardzo miła. Zostawiały je w dużej mierze inne mamy karmiące, które poczuły wsparcie ze strony Natalii.

Karmienie piersią jest czynnością zupełnie naturalną i najlepszym, co można dać swojemu maleństwu. To cudowne, że takie osoby, jak Natalia nie krepują się i to podkreślają!

Może Cię zainteresować

zamknij