×

Najlepsze życzenia na dzień kobiet, czyli jak sprawić, aby 8. marca wywołać na ich twarzy uśmiech

Już niedługo dzień wszystkich pań. Czy masz już przygotowane najlepsze życzenia na dzień kobiet? Spisałbyś się, gdyby nie było to sztampowe 'Wszystkiego najlepszego', bo to nie brzmi zbyt dobrze. Warto się do tego przygotować, aby być zapamiętanym. Miło jest wrócić do życzeń, które są oryginalne i pomysłowe.

Można wysilić się, aby stworzyć coś własnego, ale w Internecie aż roi się od inspiracji, z których grzechem byłoby nie skorzystać.

Najlepsze życzenia na dzień kobiet? To takie składane od serca!

Nie bój się, że któraś z pań posądzi Cię o to, że właśnie otrzymała od Ciebie życzenia skopiowane z sieci. Najważniejsze, że umiejętnie dopasujesz je do jej charakteru. Bo najlepsze życzenia na dzień kobiet to takie, które trafiają w samo sedno. Gotowi na przydatną dawkę inspiracji?

Jesteś kobietą, – dla mnie bardzo niezwykłą. Jesteś kobietą, – dla mnie, nikogo więcej. Tobie swe serce oddaję, przed Twym pięknem, swoją męską głowę skłonię! Ucałuję – Twoje, drogie dłonie, położę się przy Twym łonie, bo jesteś Kobietą mojego życia.

Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła. Bądź zawsze szczera, miej wszystkie zalety. Niech z Ciebie nadal będzie ideał kobiety.

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.

Kto powiedział, że składać życzenia mogą tylko panowie paniom?

Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny trzymaj się Babo, aby do wiosny!

A jeśli to dla Ciebie za mało, zerknij tutaj. Aż roi się od najlepszych życzeń na dzień kobiet. Wystarczy tylko poszukać!Krótkie SMS-owe życzenia do dalszych znajomych są także mile widziane!

dzień kobiet

Czym byłyby najlepsze życzenia na dzień kobiet bez kwiatów?

W tym przypadku można wybrać klasyczną dla tego święta drogę i zdecydować się na goździki. Można jednak zaryzykować i wybrać coś, co adresatka lubi najbardziej. Nie bójmy się ryzykować w tym temacie – w końcu chodzi o to, aby to były niezapomniane wydarzenie! A jeśli chcesz, aby bukiet długo cieszył oko, sprawdź jak odpowiednio o niego zadbać. A ci odważniejsi mogą na tę okazję przygotować przepiękne ciasta, których dekoracja rozpala zmysły!

najlepsze życzenia na dzień kobiet

A może sami macie sprawdzone sposoby na najlepsze życzenia na dzień kobiet? Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzach :)

Może Cię zainteresować