×

Nazwano ją najładniejszą babcią na świecie. Ma 63-lata i niesamowitą figurę

Kim jest najładniejsza babcia na świecie? To kobieta, której profil na jej Instagramie śledzi ponad 250 tys. fanów.

63-letnia Yazemeenah Rossi wygląda fenomenalnie i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Do tej pory wystąpiła na dziesiątkach okładek na świecie oraz wzięła udział w wielu sesjach i kampaniach. Gdy zaczęła swoją karierę, miała ponad 30 lat. W tym wieku, w świecie modelingu, większość pań przechodzi wówczas na emeryturę. Ona jednak nie miała zamiaru przestać!

Wiele osób nie wierzy, że modelka ma 63 lata

Yazemeenah Rossi
Instagram.com

Kobieta uważa, że każda z nas jest piękna, ale można temu pięknu odrobinę pomóc

Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne!

najładniejsza babcia na świecie
Instagram.com

Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje i myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi

najładniejsza babcia na świecie
Instagram.com

„Wiek to zdecydowanie stan umysłu”

Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz mieć aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu

najładniejsza babcia na świecie
Instagram.com

Jednak 63-latka zdradziła jeden sekret, który od lat jest w jej codziennych zabiegach

Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek i cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. Nie robię nic ponad to. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku.

najładniejsza babcia na świecie
Instagram.com

My jesteśmy pod wrażeniem ?❤

Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij