×

3 znaki zodiaku, które totalnie nie nadają się na mężów. Zgotują Ci piekło na ziemi!

Mężczyźni urodzeni w pewnych porach roku nie uchodzą za najlepszych partnerów do budowania związku. Dominują u nich negatywne cechy, które ciężko wyplenić. Sprawdź, jaki znak zodiaku ma Twój potencjalny partner zanim będzie za późno!

Horoskop, a związek

Cechy osobowości człowieka są nierozerwalnie związane z jego horoskopem. Nie od dziś wiadomo, że pewne znaki zodiaku przyciągają się wzajemnie, a pewne odpychają. Warto zwrócić uwagę na ten fakt, decydując się na związek z nowo poznaną osobą.

Wnikliwa analiza horoskopu odsłania prawdę o tym, na których mężczyzn należy uważać. Lepiej bowiem dwa razy przemyśleć wejście z nimi w związek. Które zatem znaki zodiaku są najgorsze, jeśli chodzi o budowanie z nimi związków?

#1 Bliźnięta

Mężczyzna spod tego znaku nieustannie poszukuje nowych wrażeń. Często bywają lekkomyślni i chętnie flirtują z licznymi kobietami. Trudno obdarzyć ich zaufaniem, ponieważ miewają skłonności do zdrady.

Często posiadają kilka partnerek w tym samym czasie. Potrafią przyciągać uwagę kobiet. Są bardzo niestali.

najgorsze znaki zodiaku 2
Pixabay

#2 Baran

Pan-Baran to człowiek przekonany o własnej racji w każdej możliwej sytuacji. Nie dopuszcza sprzeciwu, a dla własnych celów jest gotów poświęcić relację. Cechuje go kłótliwość i wybuchowość.

Baranowi brakuje cierpliwości, czasem bywa brutalny i niezdolny do rzeczowej dyskusji. Jest niezwykle zazdrosny, nie toleruje nawet niewinnych flirtów.

najgorsze znaki zodiaku
Pixabay

#3 Skorpion

Skorpiony są wyjątkowo zaborcze i zdystansowane. Często mają problemy z wyrażaniem emocji. Osoby spod tego znaku cechują się władczym charakterem i oczekują dominacji w związku. Zdarza się, że uciekają się do manipulacji partnerką i są nieszczerzy.

Stawiają kobietom wiele wymagań. Pan-Skorpion nieustannie sprawdza, czy partnerka jest w nim naprawdę zakochana i gotowa wszystko porzucić, aby być tylko z nim.

najgorsze znaki zodiaku 3
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Freepik, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij