×

Najbardziej znana brytyjska pedofilka. Wykorzystała co najmniej 64 małych dzieci

Najbardziej znana brytyjska pedofilka, to Vanessa George. Ogrom jej zbrodni jest porażający. W sumie skrzywdziła ponad 64 dzieci. Była bezwzględna. Jej najmłodsze ofiary miały zaledwie rok. Przez pewien czas siedziała w więzieniu. Jednak teraz może już cieszyć się wolnością, podczas gdy jej ofiary będą musiały radzić sobie z traumą do końca swoich dni. Podobno w zakładzie karnym zachowywała się wzorowo…

Najbardziej znana brytyjska pedofilka

Vanessa George przez śledczych, swoje ofiary i ich rodziny została okrzyknięta „najgorszą pedofilką w historii”. 39-letnia wówczas opiekunka pracowała w żłobku Little Ted’s w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Kobieta najpierw robiła obsceniczne zdjęcia dzieciom, a później dzieliła się nimi w sieci z innymi pedofilami, m.in. z Colinem Blanchardem oraz Angelą Allen. Ona sama dostała od nich również materiały o podobnej treści.

Koszmar maluchów trwał koło 8 miesięcy. Przez ten czas zwyrodnialcy wymienili się około 10 tysiącami wiadomości. Według prokuratora cała trójka rywalizowała ze sobą w tym, czyje zdjęcia będą bardziej wyuzdane.

Na szczęście sprawa wyszła na jaw

Ostatecznie sprawa jednak wyciekła do opinii publicznej. Była ona jeszcze bardziej szokująca ze względu na to, że przestępstwa dopuściły się dwie kobiety, a pedofilia jest częściej przypisywana mężczyznom. Co więcej, George była wówczas matką dwóch niepełnoletnich córek.

Vanessa George w 2009 roku przyznała się ostatecznie do 13 zarzutów o napaść na tle seksualnym. Kobieta nie wyjawiła jednak żadnego z nazwisk dzieci, które skrzywdziła. Po 10 latach wyszła na wolność za dobre sprawowanie.

W lipcu ubiegłego roku, mimo oburzenia rodziców oraz adwokatów ofiar, komisja ds. zwolnień warunkowych zezwoliła na jej wypuszczenie z zakładu karnego. Stało się to również dlatego, że kobieta podobno „okazała wyrzuty sumienia”. Według opinii publicznej pedofilka powinna spędzić resztę życia w więzieniu za to, co zrobiła. Tymczasem ona w najlepsze rozkoszuje się promieniami słońca.

Najnowsze zdjęcia Vanessy George

Jakiś czas po tym, gdy wyszła na wolność, została zauważona przez reporterów. Wykonali jej nawet kilka zdjęć. Widać na nich, jak opalona była pracownica przedszkola Little Ted’s w Plymouth doskonale się bawi. Śmieje się i w najlepsze cieszy wolnością. Pod koniec 2019 roku było wiadomo, że przebywa w schronisku w Birmingham. Tam pod opieką kuratora miała przygotowywać się do rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu.

Brytyjczycy są tym oburzeni. Nie dość, że roczny koszt utrzymania takiej osoby to 50 tys. funtów, to „The Sunday People” poinformowało, że wspomniane schronisko znajduje się niespełna 547 metry od przedszkola i zaledwie pół mili od klubiku dziecięcego. Przypuszcza się, że ofiarą pedofilki padło aż 64 maluchów.

Vanessa George to najbardziej znana brytyjska pedofilka

Vanessa George

najbardziej znana brytyjska pedofilka

Vanessa George cieszy się wolnością

Polecane

Może Cię zainteresować