×

Najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Tych ludzi najlepiej omijać z daleka

Najbardziej złośliwe znaki zodiaku potrafią zamienić życie drugiego człowieka w koszmar. Niektórzy ludzie posiadają skłonność do wchodzenia w konflikty oraz wywoływania sprzeczek, ponieważ tak zaplanował to Wszechświat. Podpowiadamy, kogo najlepiej unikać, aby nie stać się ofiarą złośliwych przytyków.

Najbardziej złośliwe znaki zodiaku

Rok 2021 jest dla wszystkich znaków zodiaku wyjątkowo ważny. Jak przepowiadała jakiś czas temu wróżka Regelinda, w tym roku niemal każdego czekają poważne zmiany.

Są jednak rzeczy, które są stałe. Należą do nich bez wątpienia cechy charakteru, warunkowane przez horoskop. Astrolodzy ustalili, jak ustawienie gwiazd w momencie narodzin człowieka, determinuje jego późniejsze nastawienie do życia.

#1 Baran

Barany to typowe złośniki. Są wyjątkowo podatne na złe emocje i łatwo wplątują się w kłótnie. Nie warto wchodzić w konflikty z nimi, ponieważ są nieustępliwe. Barany z natury są skore do sporów i trzeba o tym pamiętać, zawierając z nimi jakiekolwiek relacje. W momentach uniesienia osoby spod tego znaku zodiaku całkowicie tracą hamulce i są w stanie powiedzieć bardzo dotkliwe rzeczy. Kolejnego dnia zapominają o tym i sprawiają wrażenie, jakby nic się nie wydarzyło.

#2 Byk

Byki raczej nie mają kłótni w naturze i słyną ze spokojnego stylu bycia. Nie przepadają za awanturami i zawsze starają się rozwiązywać problemy za pomocą wyważonej dyskusji. Są dyplomatami, którzy w kontaktach międzyludzkich odznaczają się opanowaniem. Niełatwo jest ich wyprowadzić z równowagi. Niemniej jednak, w chwilach zdenerwowania potrafią zareagować w stanowczy sposób.

#3 Bliźnięta

Bliźnięta nie bez powodu są uznawane za najgorszy znak zodiaku. Należą do najbardziej kłótliwych i złośliwych ludzi. Uwielbiają dyskutować i wymieniać się opiniami. Gdy się kłócą, krzyczą i nie przebierają w środkach. Cechuje je jednak inteligencja i zdolność do ciętej riposty. Są bardzo trudnym znakiem, gdyż potrafią uderzyć przeciwnika w jego najsłabszy punkt.

#4 Rak

Rak uchodzi za złośliwca. Potrafi przywoływać zamierzchłe sytuacje tylko po to, aby odegrać się na osobie, która go zraniła. Raki nie cierpią krytyki ani żartów na ich temat. Nie potrafią wybaczać, dlatego przez wiele lat pielęgnują w sobie wszelkie zniewagi i zranienia.

#5 Lew

Lew nie posiada złośliwej natury i jest dość pozytywnie nastawiony do życia. Cechuje go tolerancja i optymizm. Jego duma i rozbudowane ego nie pozwalają na to, aby kierowały nim niskie wibracje w postaci złośliwości. Jest pewny siebie i inteligentny, dlatego nie traktuje poważnie obelg pod swoim adresem.

#6 Panna

Panna bywa wredna, gdy ktoś nie przypadnie jej do gustu. Jeśli bardzo się zdenerwuje, to potrafi być złośliwa do granic możliwości. Zdarza się jej ranić innych swoimi nieco przemądrzałymi wypowiedziami. Niekiedy sprawia wrażenie, jakby wszystko wiedziała najlepiej. Nie widzi nic złego w powiedzeniu czegoś dosadnego choćby własnej przyjaciółce.

Na szczęście nie wszystkie znaki cechuje wybuchowa atmosfera. Są wśród nas także ludzie, którzy kłótni i sprzeczek nie mają w swojej naturze. Należy do nich m.in. Waga.

#7 Waga

Waga uchodzi za jeden z mniej złośliwych znaków. Wagi to urodzone dyplomatki. W nerwowych sytuacjach wolą schować się w cień i przeczekać aż widmo ewentualnej awantury minie. Uwielbiają w swoim życiu harmonię i przyjemną atmosferę, dlatego robią wszystko, aby unikać nerwowych sytuacji.

#8 Skorpion

Skorpiony to jedne z najbardziej złośliwych znaków zodiaku. Są bardzo spostrzegawcze i dlatego nic nie jest w stanie umknąć ich uwadze. Ze względu na to, że dużo widzą, potrafią czepiać się detali. Ich przyjaciele i partnerzy niejednokrotnie narzekają na ich przesadną szczerość oraz zaborczość. Co więcej, Skorpiony mają tendencję do zazdrości. Wielką przyjemność sprawia im wytykanie błędów innych i stawianie siebie w roli ekspertów.

#9 Strzelec

Strzelce z natury są szczere i uczciwe. Niestety ich szczerość nie zna granic i dlatego zdarza im się mocno zranić drugą osobę. Nie robią tego z własnej woli i często później żałują nadmiernej ekspresji. Uważają, że mówiąc całą prawdę, wyrządzają innym przysługę, ponieważ ich zdaniem szczerość, to jedna z najcenniejszych cech. Zdarza się, że za swoją bezceremonialność płacą wysoką cenę.

#10 Koziorożec

Koziorożec zazwyczaj jest opanowany. Nawet jeśli kogoś nie lubi, to stara się unikać rozpowszechniania tej informacji. Unika także złośliwych zachowań, ponieważ ma przekonanie, że tego typu zachowanie nie popłaca. Słyną z wyrachowania. Mimo to nie wdają się w spory, bo wolą unikać problemów.

#11 Wodnik

Wodnik jest najmniej kłótliwym znakiem. Stara się nikogo nie krzywdzić. Z kolei złośliwości ze strony innych ludzi ignoruje lub traktuje jak żart. Cechuje się otwartością i altruizmem. Na pierwszym miejscu stawia zgodę i dobre relacje. Uważa, że kłótnie nie powinny mieć miejsca, bo u każdego wywołują złe samopoczucie.

#12 Ryby

Ryby to znak pełen łagodności, tolerancji i usprawiedliwiania innych ludzi, dlatego nie ma tu miejsca na złośliwość. Osoby spod tego znaku łatwo wybaczają innym i nie żywią urazy. Są sprawiedliwe i bardzo żałują jeśli zdarzy im się postąpić w nietaktowny lub nieprzyjemny sposób.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Freepik, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij