×

Oświadczył się swojej ukochanej przed 400 osobową publicznością. Para była zupełnie naga!

Nigel Seymour i Rachel Allen połączył wspólny styl życia. W czerwcu 2017 roku para poznała się podczas wakacji dla naturystów na greckiej wyspie Rodos. Niedawno miłośnicy nagości zaręczyli się.

Nie były to jednak zwyczajne zaręczyny, gdyż Nigel oświadczył się ukochanej na scenie przed 400-osobową publicznością

Obydwoje oczywiście byli nago, a widownia składała się głównie z nieznajomych. Mężczyzna zdobył się na ten odważny gest po zaledwie 6 miesiącach znajomości.

Trzeba przyznać, że ta znajomość jest dość nietypowa. Para poznała się w okolicznościach, które zazwyczaj mają miejsce za drzwiami sypialni

Również różnica wieku jest dość spora, bo Nigel ma 57 lat, a jego ukochana zaledwie 28. Jednak jak wiadomo, miłość nie pyta o wiek.

Zaręczyny wydarzyły się dość spontanicznie. Tego dnia nikt nie miał pojęcia, że Nigel zada swojej ukochanej to ważne pytanie

Kiedy zszokowana Rachel dołączyła na scenie do Niegela i kiwnięciem głowy zapieczętowała zaręczyny, 400 zupełnie nagich nieznajomych osób zaczęło bić gromkie brawa.

Rodzice Rachel byli naturystami, Nigel jednak zdecydował się na porzucenie ubrań dopiero w wieku 40 lat

Pragnął w ten sposób zwalczyć swoje kompleksy i dziś bardzo jest zadowolony ze swojej decyzji. W końcu w tej właśnie społeczności poznał narzeczoną.

Para planuje ślub na początek 2019 roku. Odbędą się aż dwie ceremonie – jednak tradycyjna i jedna specjalnie dla naturystów

Może Cię zainteresować