×

Lara Gessler znowu pokazała się nago. Przekonuje, że robi to „w ramach terapii narodu”

Córka znanej restauratorki kolejny raz szokuje. Zaprezentowała na swoim instagramie nagie pośladki. Znowu Lara Gessler wywoła burze w sieci?

Nagość? Przecież to nic niezwykłego!

Rok temu swoim nagim zdjęciem wywołała nie lada kontrowersję, jednak miała na to wytłumaczenie. Nie widzi nic złego w ukazywaniu nagiego ciała, które jest czymś naturalnym i pięknym. Tak tłumaczyła swoje zdjęcie rok temu:

Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki?

Nagie pośladki Lary Gessler

Dzisiaj znów postanowiła zaszokować swoich fanów i wrzuciła swoje zdjęcie z odsłoniętymi pośladkami. Zrobiła to w ramach „autoterapii i terapii narodu”, ale nie tylko. Opisała swoje odważne zdjęcie następującymi słowami:

Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. ♥️✌? Mniej nienawiści, więcej łaskawości.

Internautki dodatkowo nie kryją zazdrości jeśli chodzi o kształty oraz figurę Lary. Podkreślają także niezwykłą odwagę kobiety oraz fakt, że nie wstydzi się swojego ciała.

To bardzo odważne podejście, jednak czy odpowiednie? Co o tym sądzicie?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagam (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować