×

15 rzeczy, o których myśli większość facetów, ale nie mówi tego swoim kobietom

Mówi się, że kobiet nie da się zrozumieć. A jak to jest z facetami? Nie ulega wątpliwości, że większość mężczyzn lubi zatrzymywać swoje myśli tylko i wyłącznie dla siebie. Taka kolej rzeczy skłania panie do zastanowienia się, co takiego chodzi im po głowach.

Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy

Oto 15 rzeczy, o których myślą panowie, ale nigdy nie powiedzą o nich swoim drugim połówkom. Drogie panie, te wskazówki są kierowane do Was!

1. Ostatnie słowo w trakcie kłótni

Zawsze myślisz, że masz rację, a Twój partner powinien przyznać Ci rację? Lepiej sobie odpuść i pamiętaj, że jeśli okaże się, że to on mówił od samego początku dobrze, nawet nie myśl o tym, aby się popłakać.

2. Wyglądasz grubo w tej sukience

To bolesna prawda, której z pewnością nie chciałabyś usłyszeć, dlatego prawdopodobnie Twój partner nigdy nie wypowie tych słów w stosunku do Twojej osoby. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli Cię ubóstwia, nie oznacza to, że czasami po prostu niektóre ubrania Ci nie pasują. Czas najwyższy się z tym pogodzić.

3. Co to za prezent?

No cóż, prawdopodobnie nie jesteś ekspertką w kupowaniu prezentów dla swojego partnera. Bilet do teatru lub do opery albo piżama to z pewnością nie coś, co chciałby dostać. Warto więc się nad tym dobrze zastanowić.

4. Co mówisz?

Pamiętaj, że mężczyzna ma wbudowany tryb wyciszania i wyłączenia funkcji słuchania, z której w każdej chwili może skorzystać. Robi to najczęściej, kiedy mruczysz sobie pod nosem, że zrobił coś nie tak. Kiedy wygląda, jakby nie słuchał, prawdopodobnie korzysta właśnie ze wspomnianych wcześniej opcji.

5. Przestań tyle gadać!

Przygotuj się na to, że czasami Twój mężczyzna może mieć nieodpartą chęć zaklejenia Ci ust taśmą klejącą. Szczególnie wtedy, kiedy zapominasz, że Twój partner nie jest Twoją najlepszą przyjaciółką, której możesz opowiadać, w co się wczoraj ubrałaś i na jaki kolor pomalujesz sobie paznokcie w przyszłą sobotę.

6. O co chodzi z dzióbkiem?

Są rzeczy, których po prostu lepiej nie tłumaczyć. Dzióbek jest jedną z nich.

7. Nie jestem zimny

To słowa, których nigdy nie powinnaś zarzucać swojemu partnerowi. Pamiętaj, że mężczyźni nie potrafią wyrażać uczuć tak bardzo otwarcie, jak robią to kobiety. Oni po prostu wolą to pokazać, niż o tym mówić, ale to chyba dobrze, prawda?

8. To niby ja lubię młodsze?

To jest prawdziwy fenomen. Jeśli Ty podkochujesz się w Justinie Bieberze albo innej młodej gwiazdeczce, to jest wszystko ok. Jeśli Twój partner powie natomiast, że podoba mu się Selena Gomez albo Adriana Grande to zaczynasz krzywo się na niego patrzeć. Czy tak to powinno wyglądać?

9. Złamałaś sobie kark na tym zdjęciu?

Pozowanie jest Twojemu mężczyźnie prawdopodobnie zupełnie obce. On ustawia się do zdjęć po prostu tak, jak jest mu wygodnie, a jedno ujęcie w zupełności mu wystarczy. Tobie prawdopodobnie nie.

10. Potrzebuję trochę przestrzeni

Nie możesz być przy nim 24 h/dobę. Daj mu odrobinę swobody i niezależności, a zobaczysz, że to doceni. Nieważne, czy chodzi tutaj o spotkanie z kolegami, granie na konsoli, oglądanie meczu czy nawet wyjście na imprezę ze znajomymi. Każdy tego potrzebuje!

Tumblr

11. Przestań wstydzić się swojego ciała

Myślisz, że jesteś za gruba i pasowałoby zacząć biegać? Przestań. Twój facet prawdopodobnie wcale tak nie uważa i to w Twojej głowie coś się ubzdurało.

12. Czy musisz wszystko planować z wyprzedzeniem?

Twój partner nie musi i jakoś żyje.

13. Nie kontroluj mnie

Pamiętaj, że zaufanie to podstawa każdego związku. Bez tego będzie ciężko, szczególnie, że Twój partner prawdopodobnie nie chce, abyś zawsze wiedziała, gdzie i z kim jest oraz co robi. Jeśli nie masz powodów do podejrzeń, nie powinnaś się tym przejmować.

14. Pośpiesz się

To normalne, że chcesz wyglądać dobrze. Czasami jednak zajmuje Ci to bardzo dużo czasu, na którą w końcu zaczyna zwracać uwagę Twój facet. Pamiętaj, że nie trzeba nakładać szminki na usta wychodząc po bułki do pobliskiego sklepu.

15. Dlaczego nigdy nie możesz wykonać pierwszego ruchu?

Nie czekaj, aż Twój partner zrobi pierwszy krok. Odważ się, przejmij inicjatywę i pokaż, że też masz coś do powiedzenia.

Polecane

Może Cię zainteresować