×

4 imiona męskie, których lepiej unikać. To oni najczęściej ranią kobiety

Mężczyźni o tych imionach najczęściej ranią kobiety. Jeśli któryś z tych panów składa ci obietnice, zastanów się, czy na pewno można mu wierzyć…

Mężczyźni o tych imionach najczęściej ranią

By osiągnąć to, na czym im zależy, nie cofną się przed niczym. Obiecują złote góry, ale nie mają zamiaru dotrzymać słowa. Snują plany, choć tak naprawdę wiedzą, że nigdy nie dojdzie do ich realizacji. Wyznają uczucie, a za chwilę okazuje się, że podobnym wyznaniem uroczyli również inną/inne kobiety. Roztaczają wizję wspólnego życia, a potem znikają bez słowa.

Nie po raz pierwszy eksperci zwracają uwagę, że to, jakie imię nosimy, wpływa na nasze cechy charakteru. Nie wierzysz? Przeczytaj opis cech, przypisywanych do Twojego imienia, a szybko zrozumiesz, że jednak coś w tym jest.  Ma to swoje złe, ale i dobre strony. Wystarczy poznać czyjeś imię, by wiedzieć, czy powinna nam się zapalić lampka ostrzegawcza.

Na nich lepiej uważaj!

Według serwisu radiozet.pl, kobiety powinny być wyczulone zwłaszcza na cztery męskie imiona. O jakie imiona chodzi?

Mężczyźni o tych imionach
Pixabay
  • Adam: jest bardzo czarujący i wie, jak uwieść kobietę. Ale gdy już dopnie swego, zainteresowanie znika. Adam to bardzo wyrachowany mężczyzna. Aby osiągnąć swój cel, bez skrupułów składa obietnice bez pokrycia. Nie ma oporów przed tym, by snuć wspólne plany i roztaczać przed partnerką wizję wspólnej przyszłości. Obiecuje dużo i pięknie przy tym mówi, a jednocześnie wie, że nie ma zamiaru dotrzymywać danego słowa.
  • Andrzej: na początku znajomości wydaje się być księciem, którego obraz roztaczano przed nami już w bajkach. Czarujący dżentelmen, opiekuńczy, roztacza troskę nad swoją partnerką. Sprawia wrażenie kogoś, kto zaopiekuje się kobietą na dobre i złe. Tyle że szybko okazuje się, że wcale nie ma na to ani czasu, ani ochoty.
  • Mateusz: poznałaś Mateusza i masz wrażenie, że potrafi czytać w Twoich myślach? Odgaduje Twoje pragnienia, pyta, czy może Ci w czymś pomóc, wydaje się być chodzącym ideałem… Do czasu. Bo Mateusz szybko zapomina o tym, co obiecał, a Ty zostajesz sama, zdezorientowana i zraniona.
  • Robert: mężczyzna o tym imieniu jest mistrzem snucia planów. Nie boi się marzyć, obmyślać, obiecywać, a to wszystko z prostego powodu – i tak nie ma zamiaru spełnić danej obietnicy. A kiedy się ulatnia, zostawia kobietę z poczuciem winy, że to z nią jest coś nie tak.
Mężczyźni o tych imionach
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować