×

Zadał w sieci proste pytanie dotyczące higieny. Wywołał ogromne poruszenie

Są takie szczegóły z naszego życia, które powinniśmy zachować raczej dla siebie i nie dzielić się nimi z innymi osobami. Niektórzy twierdzą, że pytanie zadane przez jednego z internautów dotyka właśnie takiej sfery naszego życia.

Dzielimy się zbyt wieloma szczegółami?

Dzisiejszy świat tak jest skonstruowany, że dzięki szerokiej dostępności sieci, wielu ludzi roztrząsa na publicznym forum bardzo prywatne sprawy. Jakie? Na przykład takie, dotyczące szczegółów naszego życia erotycznego, upodobań seksualnych czy higieny.

Jakiś czas temu jeden z internautów na swoim Twitterze zadał z pozoru proste i nieszkodliwe pytanie. Jednak wywołało ono niemałą burze i spore emocje… Jesteście ciekawi jakie?

„Czy myjecie nogi, kiedy bierzecie prysznic?”

Właśnie to z pozoru niewinne pytanie wywołało lawinę komentarzy. Dlaczego wzbudziło ono takie kontrowersje? Otóż część komentujących od razu wyznała, że dla nich oczywiste jest to, iż nogi trzeba umyć tak, jak pozostałe części ciała. Jak się jednak okazało, nie dla wszystkich taka odpowiedź była zgodna z prawdą. Niektórzy wyznali, że ich zdaniem kompletnie nie ma takiej potrzeby. Naprawdę.

Wychodzi na to, że ponad 20% osób, które wzięły udział w ankiecie, uważa, że mycie nóg pod prysznicem jest zbędne. W końcu spływająca po ciele woda wraz z szamponem czy żelem pod prysznic i tak umyje nogi.

Nie ma absolutnie żadnej potrzeby mycia nóg

Czy prysznic automatycznie tego nie załatwia?

Przecież nogi myją się same dzięki pianie spływającej z górnej części ciała

Nie wszystkim te wyznania się spodobały. Wielu internautów wprost pisało, że takie zachowanie jest wręcz „obrzydliwe”.

Fu! Jak tak można?! Obrzydliwość

O nie. Serio są ludzie, którzy nie myją nóg pod prysznicem. Przecież to po prostu obrzydliwe!

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy nie myją nóg pod prysznicem… Czy w braniu prysznica nie chodzi właśnie o to, żeby umyć CAŁE CIAŁO?

Naprawdę aż trudno jest uwierzyć, że z pozoru tak niewinne pytanie wywołało w sieci takie poruszenie. Spodziewalibyście się? ?

To jak? Myjecie nogi pod prysznicem czy nie? ??

Może Cię zainteresować

zamknij