×

Brutalnie wykorzystał nieprzytomną kobietę. Po wszystkim zostawił jej film nagrany telefonem

W listopadzie 2016 roku miała miejsce potworna sytuacja. Mężczyzna zgwałcił nieprzytomną kobietę, a ohydny akt nagrywał telefonem komórkowym. Jednak to jeszcze nie wszystko…

Wstrząsająca sprawa

Do zdarzenia doszło w Bristolu, a cała sprawa wstrząsnęła brytyjskimi mediami. Sprawcą był 34-letni Muhammad Ali. Brutalnie zgwałcił nieprzytomną kobietę, której tożsamości nie ujawniono. Potworna scena została nagrana telefonem komórkowym ofiary, a po wszystkim zwyrodnialec wysłał do siebie kopię filmu.

drugs

Zwyrodnialec bez skrupułów

Ali zostawił telefon przy zgwałconej kobiecie, by nagranie było pierwszą rzeczą, którą zobaczy po ocknięciu się. Cała sprawa natychmiast została zgłoszona na policję, a ofiara trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami miejsc intymnych.

Smartphone

Jednogłośny wyrok

Na wideo słychać także 34-latka krzyczącego potworne rzeczy do gwałconej kobiety. Po pokazaniu nagrania, ława przysięgłych jednogłośnie orzekła winę sprawcy, który został skazany na 8 lat pozbawienia wolności. W ciągu dwóch lat toczącego się procesu, skazany przebywał w areszcie.

Absurdalne tłumaczenie

W trakcie zeznań wyszło na jaw, że kobieta straciła przytomność przez zażyte środki uspokajające. Obrońca 34-latka próbował wyegzekwować łagodny wyrok, tłumacząc, że Ali rozpoczął karierę naukową, a uzależnienie od narkotyków zniszczyło mu życie.

Za czyn, którego dopuścił się zwyrodnialec wobec swojej ofiary, kara wciąż wydaje się nieadekwatna i zbyt niska

Może Cię zainteresować

zamknij