×

Z zimną krwią zamordował dzieci we śnie. Tragedia w czasie dziecięcej nocowanki

Morderstwo w Killamarsh wstrząsnęło całą Wielką Brytanią. Policja znalazła ciało kobiety i trójki dzieci. Zabójstwa w środku nocy dokonał prawdopodobnie 31-letni partner ofiary.

Morderstwo w Killamarsh

W niedzielę 19 września o godzinie 7.26 rano policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. W jednym z domów w Killamarsh odnaleziono zwłoki 35-letniej Terri Harris oraz dwójki jej dzieci – 13-letniego Johna Paula i 11-letniej Lacey. Zamordowana została również 11-letnia przyjaciółka Lacey, Connie Gent, która najpewniej tam nocowała.

Morderstwo w Killamarsh
Twitter

Funkcjonariuszy przeraziło to, że ofiary prawdopodobnie zamordowano w trakcie snu. O morderstwo został oskarżony 31-letni Damien Bendall. Prawdopodobnie jest to partner 35-letniej kobiety. W środę oskarżony „stawił się” w sądzie Southern Derbyshire za sprawą połączenia wideo. Jego obecność na sali ograniczała się do potwierdzenia tożsamości. Fizycznie ma się stawić na rozprawę w piątek.

Jason Bennett, ojciec Lacey i Johna Paula w rozmowie z Sky News powiedział:

Jestem załamany, chcę tylko całować moje dzieci. Chcę je po prostu pocałować i przytulić. Moja córeczka i mój piękny chłopiec byli tacy piękni.

Ciąża doprowadziła do tragedii?

Według wstępnych ustaleń prawdopodobną przyczyną morderstwa była sprzeczka pomiędzy partnerami. Dzień wcześniej Terri wyznała Damienowi, że jest w trzecim trymestrze ciąży. To miało rozwścieczyć mężczyznę, a awantura była tak głośna, że słyszeli ją sąsiedzi. Policja potwierdziła, że nie miała żadnych wezwań do domu zamordowanej kobiety.

Sam morderca trafił pierwotnie do szpitala, bo gdy policjanci go uchwycili, miał na sobie liczne rany, prawdopodobnie dokonane w formie samookaleczenia. Nie wiadomo nic o jego stanie psychicznych oraz fizycznym.

Pod dom zamordowanej rodziny sąsiedzi oraz bliscy znoszą kwiaty oraz znicze.

Źródła: www.theguardian.com, www.tvp.info, www.bbc.com, inews.co.uk
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij