×

Morderstwo w Biłgoraju. Syn zabił matkę, a ojciec po ataku nożem walczy o życie

Morderstwo w Biłgoraju. 24-latek zaatakował nożem matkę i ojca. Kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna walczy o życie w szpitalu. Tragiczne zdarzenie jako pierwsza opisała „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

Atak miał miejsce tuż po godzinie 18. Świadkowie widzieli młodego mężczyznę, gdy chodził po osiedlu z nożem w dłoni. Sąsiedzi byli zaniepokojeni widokiem i od razu zaalarmowali policję

Sierż. sztab. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju nie pozostała obojętna na te informacje i od razu wysłała funkcjonariuszy do jednego z domów. Nie spodziewali się, że zwykła interwencja zamieni się w tak dramatyczne odkrycie. Bez wątpienia to było coś, czego nigdy nie zapomną. Gdy tylko weszli do domu, od razu odkryli zwłoki kobiety i rannego mężczyznę.

Morderstwo w Biłgoraju. Przerażające szczegóły

Stan ojca napastnika jest ciężki. Przetransportowano go helikopterem do szpitala w Lublinie. Jego żona zginęła na miejscu. Sierż. sztab. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju mówi w rozmowie z Fakt24:

Obecnie na miejscu pracują policyjni technicy, jak również prokurator. Trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zajścia

Trwają także badania pod kątem tego, czy młody mężczyzna w trakcie ataku nie był pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji odurzających. Jedna z osób, która powiadomiła policja, powiedziała, że 24-latek w przeszłości leczył się psychiatrycznie. Śledztwo trwa.

Polecane

Może Cię zainteresować