×

Morderca ciężarnej żony i dwóch córeczek: „Nawiedzają mnie w więzieniu”

Chris Watts, morderca ciężarnej żony i dwóch córeczek, który aktualnie odbywa w USA karę dożywotniego więzienia twierdzi, że nie może pozbyć się wspomnień swojej żony i dzieci, i że nawiedzają go one w więzieniu. Czyżby zwyrodniały psychopata żałował tego, co zrobił? Nie jest to takie oczywiste.

Nigdy nie opuści więzienia

35-latek przebywa obecnie w izolatce, w więzieniu o tzw. podwyższonym stopniu bezpieczeństwa. Ze swej celi wychodzi tylko na godzinę dziennie. Przez ten czas ma prawo wziąć prysznic i ćwiczyć.

Watts nie ma prawa ubiegać się o skrócenie wyroku. To, że nie został skazany na śmierć zawdzięcza jedynie temu, że przed sądem przyznał się do swoich obrzydliwych zbrodni.

Czyta bajki zamordowanym córkom

Myli się jednak ten, kto myśli, że Watts żałuje popełnionych czynów. Niewiele na to nie wskazuje. Nawiedzająca go żona i córeczki, to coś, czego chciałby się pozbyć. Twierdzi, że go dręczą, wolałby nie wracać myślami do tego, co się stało i konsekwencji czynu, który popełnił.

Z drugiej strony jego adwokat twierdzi, że codziennie rozmawia ze swoja rodziną, a wieczorem czyta swoim córkom bajki. Zdjęcia swojej rodziny ma powieszone na ścianie celi.

Wyrzuty sumienia? A co to takiego?

Jak twierdzą psychologowie, którzy go badali, Watts jest psychopatą, o narcystycznej osobowości. Brak u niego podstawowego ludzkiego współczucia i empatii.

To zresztą po dokonaniu zbrodni go zgubiło. Policja i prokurator bardzo łatwo wychwycili, że o rzekomym zaginięciu swojej żony i córek mówi on z zadziwiającym spokojem i bez emocji.

Ohydna zbrodnia

O dokonanej przez Wattsa zbrodni pisaliśmy już wielokrotnie, ale przypomnijmy: wszystko miało miejsce 2 lata temu. Wattsowie na pozór byli przeciętną, szczęśliwą, amerykańską rodziną. Chris miał jednak romans z koleżanką pracy. Dowiedziała się o tym jego żona Shanann i podczas kłótni zagroziła mu, że odejdzie od niego wraz z ich dwoma córkami: 3-letnią Celeste i 4-letnią Bellą.

Co więcej, Shanann była wtedy w ciąży (15. tydzień), ich trzecie dziecko miało mieć na imię Nico. Po tej kłótni Watts postanowił zamordować rodzinę.

Morderca ciężarnej żony

Instagram

Morderca ciężarnej żony i córek

Po powrocie żony ze służbowego wyjazdu udusił ją na oczach obydwu córeczek, a następnie zawinął ją w prześcieradło. Dziewczynki nie rozumiały co się stało. Watss zapakował zamordowaną żonę do samochodu, a potem wsadził do niego także Bellę i Celeste. Następnie udał się na plac budowy, na którym pracował.

Tam w samochodzie udusił 3-letnią Celeste jej ulubionym kocykiem. Druga dziewczynka rozumiała, że dzieje się coś niedobrego i prosiła go, by nie robił jej tego samego, co jej siostrze. Psychopata Watts był jednak nieubłagany. W ten sam sposób zamordował starszą z córek. Morderca zakopał swoja żonę w płytkim grobie, a ciała córek wrzucił do zbiorników z ropą naftową.

Źródła: www.mirror.co.uk, people.com, filmdaily.co
Fotografie: Instagram, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować