×

Piękna modelka pokazała, jak zmieniły się jej piersi podczas ciąży. Zdjęcie mówi wszystko

24-letnia Belle Lucia pochodzi z Australii. Na co dzień jest modelką, blogerką i youtuberką, która chętnie pokazuje swoje stylizacje, publikuje zdjęcia z podróży, a także dzieli się swoją prywatnością. Piękność może pochwalić się niemałą popularnością bowiem jej profil na Instagramie obserwuje 1,4 mln internautów! Ostatnio nie bez powodu zrobiło się o niej jeszcze głośniej. Modelka jakiś czas temu podzieliła się z fanami informacją o ciąży. Kiedy zauważyła, że zainteresowanie wobec tego tematu jest ogromne, postanowiła pójść o krok dalej.

Modelka pokazała, jak zamieniły się jej piersi odważnie je prezentując

Belle Lucia pokazała, jak bardzo zmieniły się jej piersi podczas ciąży. W tym celu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Co ważne, nie użyła przy tym Photoshopa, który mógłby zatuszować zachodzące na jej ciele zmiany.

Jeszcze tydzień do trzeciego trymestru. Mam w sobie 37-centymetrowe dziecko. PS. Wiem, że mam żylastą klatę piersiową. Dzieje się tak, ponieważ objętość krwi u kobiet w ciąży wzrasta do 50%, a po ciąży powraca do normy

Reakcje internautów

Fani są zachwyceni faktem, że modelka, która przez wielu uchodziła za idealną, nie użyła Photoshopa, który mógłby zakryć niedoskonałości w postaci mocno widocznych na piersiach żył. Żył, które Bella z resztą pokochała i uważa za piękne, jak podkreśliła w jednym z komentarzy pod swoim zdjęciem.

Modelka już wcześniej chwaliła się ciążą

Bella regulanie publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia z okresu ciąży. W pewnym momencie internauci zaczęli zarzucać jej nawet, że ma zdecydowanie za mały brzuch, jak na dany miesiąc. W konsekwencji stał się on nawet obiektem drwin, czego dowodem były brutalne wpisy pod jej fotografiami.

No cóż, póki co nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Swoją drogą cieszy fakt, że coraz więcej osób ma odwagę pokazać swoje naturalne oblicze, a idealnie wyretuszowane zdjęcia nie są już dzisiaj tak popularne. Też to zauważyliście?

Może Cię zainteresować