×

Dodała zdjęcie będąc w 6. miesiącu ciąży. Internauci zarzucają jej, że ma za mały brzuch jak na ciążę…

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jednak każda kobieta przechodzi ten czas zupełnie inaczej. Podczas gdy część przyszłych matek stara się jak najmniej wychodzić z domu w obawie przed tym, że coś mogłoby się im stać, inne korzystają z życia tak, jak do tej pory, a jeszcze inne chwalą się ciężarnym brzuszkiem w mediach społecznościowych i to właśnie na nich chcielibyśmy się dzisiaj skupić. Wszyscy wiemy, że osoby publiczne, które dzielą się swoim życiem prywatnym, nie mają łatwo. Muszą liczyć się nie tylko z zachwytem internautów, ale także zmasowanym, czasami zupełnie niespodziewanym hejtem. Przekonała się o tym jedna z popularnych modelek.

Instagram

Modelka postanowiła podzielić się informacją o ciąży z fanami

24-letnia Belle Lucia jest popularną modelką, blogerką i youtuberką, która pokazuje swoje stylizacje, wstawia zdjęcia z podróży, a także dzieli się swoją prywatnością. Nie ma się więc co dziwić, że w mediach, gdzie jej poczynania obserwują miliony ludzi, ogłosiła także, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tego czasu fani zaczęli uważnie przyglądać się jej ciążowemu brzuszkowi. Piękność nie sądziła jednak, że oprócz licznych gratulacji i życzeń dotyczących szczęśliwego rozwiązania, pojawią się także negatywne komentarze.

Instagram

Fala negatywnych komentarzy

Modelka nie tylko pochwaliła się ciążą, ale także regularnie publikowała zdjęcia swojej „zmieniającej się” sylwetki. Brzuszek Belli bardzo szybko stał się jednak obiektem drwin, czego dowodem są brutalne komentarze. Zdaniem internautów Belle od paru miesięcy chwali się ciążą, a jej śladów wciąż nie widać.

Obok ostatniego zdjęcia w bikini Belle Lucia napisała:

Plaża i brzuszek- oznaczając hasztagiem 23. tydzień ciąży.

Instagram

Ten wpis oznaczałby, że piękność jest już w 6. miesiącu ciąży. No cóż, z pewnością nie tak wygląda większość kobiet, kiedy za trzy miesiące na świat ma przyjść ich dziecko. U modelki na brzuchu widać zaledwie niewielkie uwypuklenie, które w żaden sposób nie przypomina tak zaawansowanej ciąży. Właśnie dlatego Belle musi znosić nieprzychylne komentarze o tym, że jej ciąża jest „niezdrowa” i na siłę chce wprowadzić modę na tzw. „chude ciąże”.

Instagram

Modelka ma już tego dość

W końcu miarka się przebrała i modelka postanowiła odpowiedzieć „fanom” na fale zarzutów pod jej adresem. Stwierdziła, że nawet jeśli jej brzuch nie wygląda tak, jak większości kobiet na danym etapie ciąży, nie oznacza to, że nie dba o właściwy rozwój swojego dziecka.

To moje ciało… Zawstydzanie mnie z powodu tego, jak wyglądam nie jest w porządku

Napisała także, że choć jej brzuch na ten moment jest jeszcze niewielki, piersi znacznie jej się powiększyły.

Jak widzicie, kobiety w różny sposób się zmieniają, ale wszystkie nosimy w sobie maleńkie życie – czytamy

Instagram

A Ty po czyjej stronie jesteś? Dziwisz się takiej reakcji ze strony internautów?

Może Cię zainteresować

zamknij