×

Mina 21-latka, który został skazany na 24 lata. To nagranie jest hitem Internetu

Przerażona mina 21-latka skazanego na 24 lata pozbawienia wolności jest hitem Internetu i przestrogą jednocześnie. Jego reakcję po odczytaniu wyroku widać mimo ubranej maseczki ochronnej.

Mina 21-latka skazanego na 24 lata

Wielkie oczy Camerona Herrina, 21-latka z Florydy stały się przebojem Internetu. Krążące w sieci wideo oraz zdjęcia zostały zrobione podczas odczytywania wyroku przez sędziego. W trakcie tych kilku minut chłopak dowiaduje się, że spędzi 24 lata w więzieniu. Jest zszokowany i widać to doskonale, mimo że na twarzy ma maseczkę ochronną.

Historia jest tragiczna. Kwietniowy wyrok jest efektem wypadku, który Cameron Herrin spowodował trzy lata wcześniej. Chłopak w prezencie za ukończenie szkoły dostał od ojca samochód – forda mustanga. Miał wówczas 18 lat. Kilka dni później, ścigając się z kolegą na drodze publicznej, wjechał w 24-letnią kobietę, która prowadziła wózek ze swoją roczną córeczką. Obie zmarły w wyniku doznanych obrażeń. Podczas postępowania udowodniono, że sprawca wypadku jechał z prędkością ponad 160 km/h, tym samym ofiary były bez szans.

Sądzono go jak dorosłego

Wyrok zapadł po trzech latach. Zdecydowano by Cameron Harrin był sądzony jak dorosły, a nie jak młodociany. Sędzia wyjaśniał, że przyczyną jest skala przewinienia.

Ostatecznie mężczyzna spędzi za kratami 24 lata. Amerykańskie media nagłaśniają tę sprawę. Wszystkim bowiem zależy na tym, aby ta tragiczna historia była przestrogą dla wszystkich młodych kierowców. Widok przerażonego i załamanego chłopaka, do którego dotarło, że nie tylko zabił dwie osoby, zniszczył ich rodzinę, ale także w bezsensowny sposób zniszczył również swoje życie, jest poruszający i zmusza do refleksji.

Nagranie z odczytywania wyroku i reakcję 21-latka można zobaczyć poniżej:

Fotografie: AutoŚwiat

Może Cię zainteresować

zamknij